Yükleniyor...

Citadel’in Eski Yöneticisi, B2C2’nin ABD Kolunun Başına Getirildi

Londra merkezli kripto firması B2C2, Citadel Securities'in eski yöneticisini ABD kolunun başkanı olarak belirledi.

B2C2 CK

Londra merkezli kripto firması B2C2, Citadel Securities’in eski yöneticisini ABD kolunun başkanı olarak belirledi.

Nicola White daha önce Citadel’de küresel operasyon müdürü olarak görev alıyordu. White Citadel’den önce de Morgan Stanley’de 13 sene boyunca görev aldı.

B2C2’nin Nicola White’ı işe alması, ABD pazarında daha aktif bir rol oynamak istedikleri şeklinde yorumlandı. Şirket, geçtiğimiz Aralık ayında SBI Financial tarafından da satın alınmıştı.

Şirketin co-CEO’su Rob Catalanello, Nicola White’ın ABD kolunun başına getirilmesiyle ilgili şu sözleri söyledi.

“White, geleneksel finans alanında geniş ilişki ağının yanı sıra, piyasada nasıl bir düzenleyici değişiklik olursa olsun, B2C2’nin hazırlanacağını ve böylece mevcut ürünlerimiz için sorunsuz bir geçişe izin verilmesini sağlamaya yardımcı olacak araçlar getiriyor”

Nicola White’ın B2C2’de görev alacak olması, geleneksel finans sektöründen kripto sektörüne geçişin sonuncu örneği oldu.

White, yeni görevi ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Hızlı bir şekilde yenilik yaptıkları için kripto para piyasalarını izliyorum. Daha önceki deneyimlerimi kripto endüstrisini ilerletmek için kullanmak istiyorum”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner