Yükleniyor...

Clever DeFi (CLVA), Gas’sız Verim Dağılımıyla Zenginlik Oluşturmanın Stratejisini Sunuyor

Zeki insanlar, faiz ödemelerinden yararlanarak pasif gelirden servet biriktirirler.

Clever Token

Zeki insanlar, faiz ödemelerinden yararlanarak pasif gelirden servet biriktirirler. Kripto paralar bunu mümkün kılar, Bitcoin ise en önemli örnek.

Ancak zaman değişiyor. Bilgili yatırımcılar, aracıların görevden alınmasının insanların para kazanma ve ortalamanın üzerinde makul bir getiri elde etme şeklini değiştirdiği DeFi’ye geçiyor.

Clever DeFi Nedir?

Örneğin, CLEVER DeFi‘yi ele alalım.

Hayranları; deneyimli, yetenekli ekipten, inanılmaz bir üründen ve bir ömür boyu fırsattan övgüyle söz ediyor. Ama dahası var.

CLEVER daha çok fayda, verim ve adından da anlaşılacağı gibi “akıllı” yatırımla ilgili. CLEVER’in tüm tanımlayıcı öğelerini perspektife oturtursak, hedef ROI, Güvenlik ve Verimle ilgilidir. DeFi protokolü, sıradan yatırımcının güvenli, denetlenmiş bir protokolden her iki haftada bir makul getiri elde edebileceği şekilde tasarlanmıştır. CLEVER platformu DeFi dalgası üzerinde hızla ilerlemektedir.

Perspektif açısından, özellikle DeFi alanını test eden muhtemel yatırımcılar için, bu alternatif alan son birkaç ayda muazzam bir şekilde büyüdü. Örneğin, takipçilere göre yılbaşından bugüne, Ethereum’daki DeFi 45 kat artarak 44 milyar dolarlık bir TVL’ye ulaştı. Daha da iyisi, alan düzenleyicilerin dikkatini çekiyor. Bir CFTC yetkilisi, DeFi’nin yaygın olarak benimsenmesinin, çalkantılı dönemlerde küresel ekonomiyi destekleyebileceğini söyledi.

DeFi’de arabulucu yoktur ve dolayısıyla düşük maliyetler, hızlı transfer ve daha iyi verimlilik sunar. CLEVER DeFi, tamamlanması tam olarak 34,15 yıl süren 888 iki haftada bir yapılan döngüde önceden programlanmış rutin bir döngüde tüm CLVA faiz sahiplerine faiz ödemelerini otomatik olarak dağıtmak için bundan yararlanır.

Yatırımcılar için Üstün Bileşik İlgi Alanları ve Yatırım Getirisi

Bu döngülerin herhangi biri sırasında, bileşik faizde yüzde 11’e varan oran, tüm CLVA token sahiplerine garantili otomatik ödeme ile gas olmayan bir ortamda dağıtılır. Netlik açısından, CLVA projenin yerel para birimidir. Geleneksel bir şeyler yapmanın aksine, CLVA sahipleri, stake etme, farming veya varlıklarını denenmemiş kasalara dökmekle uğraşmak zorunda kalmazlar. Bunun yerine, HODLing’in klasik kripto para yatırım stratejisi devreye girmektedir.
CLVA token sahipleri sadece protokolün resmi cüzdanını kullanarak HODL ve iki haftada bir özel ilgi kazanıyor.

Ciddi yatırımcılar için buradaki anahtar kelime CLVA ve 888 Fortnightly döngüsüdür. Bir şey olursa 34,15 yıl uzun bir süre. Etkinliklerin bir anda gerçekleştiği kripto paralarda özellikle uzun.

Yukarıdaki ifadeden, CLVA’nın refahı korumanın ve artırmanın bir anahtar yolu olduğu anlamını çıkarmak mümkün.
Bu, yatırımcılar için varlıklarından üstün getiri elde etmeleri için mükemmel bir fırsat. Özellikle FED ve merkez bankaları yardım edemediğinde.

Bir Yatırımcının Cenneti: Güvenlik, Daha İyi ROI ve Şeffaflık

34.15 yıl veya 888 iki haftada bir döngüde, 9.519.539 CLVA token, Merkezi Olmayan Dinamik Mekanizma (DDM) aracılığıyla dağıtılacaktır. Arz yüksek olabilir, ancak tasarım ekibi, hisse sahiplerinin ortalama olarak bileşik faizin yüzde 11’ini kazandığı 34 yıldan fazla bir dağıtım süresine sahip.

Aylar geçtikçe, bu, Bitcoin’den potansiyel olarak elde edilebilecek kazanımları aşan üstün bir yatırım getirisi anlamına gelir. Proje, dünyanın en değerli projesini tutarlı ve karşılaştırılamaz şekilde bankalardan gelen önemsiz getirilere göre geride bırakacak mekanizmalara sahiptir. Her yatırımda olduğu gibi, başlangıç ​​sermayesi karlılığı belirler. Örneğin, 500 CLVA yatırımının ilk yıllık getirisi 1.535 CLVA civarındadır. Öte yandan, satın alan ve daha çok HODL yapanlar da daha çok kazanmaktadır. İlk on yılda CLVA getirileri, tahminlerine göre yüzde 800’ün üzerindedir.

CLVA token’ı, doğrulanabilir temeller ve 888 döngüsü boyunca küresel olarak benimsenmeyi garanti eden doğrulanmış bir önceden belirlenmiş yapı aracılığıyla dağıtılır. En önemlisi, kripto ve DeFi’nin bünyesinde barındırdığı adalet ruhu çerçevesinde, ekip kendileri için token basmamış ya da tahsis etmemiştir. Sonuç olarak, Clever’ı erken benimseyenlerin fiyat düşüşleri konusunda endişelenmesine gerek yok.

CLVA basımı sıfır tedarikle başladı. Bunun yerine, CLVA fiyatlandırması, piyasa güçleri tarafından tanımlanan organik fiyat keşfi üzerine oldu. Buna ek olarak, tüm CLEVER protokol faaliyetleri zincir üzerindedir, bu da daha iyi Şeffaflık anlamına gelir. Bilindiği üzere şeffaflık yatırımcılar için arzu edilen bir özelliktir.

Şu anda, CLVA token’ı, yüzde altı faizin ödeneceği ikinci döngüden önce toplam 566.745 CLVA token arzından 8.15 dolar seviyesinde işlem görüyor. CLVA para basımı 3 Mart’ta sona erdi.

Ayrıca, Uniswap ve P2PB2B borsasındaki CLVA, CLVA token sahiplerinin likidite sağlaması ve daha fazla CLVA ödülü kazanması için başka bir fırsat sunuyor. Daha fazla kar elde etmek için aynısını kullanmak mümkün.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner