Yükleniyor...

CME Group’tan Sevindiren Ethereum (ETH) Duyurusu!

CME Group, önümüzdeki yıl Ethereum (ETH) sözleşmelerinin listeleneceğini duyurdu. CME Group, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Bitcoin 20.000 doları aştığı için Ethereum‘a bağlı vadeli işlemleri başlatacağını söyledi

cme ethereum vadeli

CME Group, önümüzdeki yıl Ethereum (ETH) sözleşmelerinin listeleneceğini duyurdu. CME Group, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Bitcoin 20.000 doları aştığı için Ethereum’a bağlı vadeli işlemleri başlatacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ürün, yasal onaya tabi olarak 8 Şubat’ta piyasaya çıkacak. Nakit olarak ödenecek ve firmanın CME CF Ether-Dolar Referans Oranına dayalı olacak. CME’nin web sitesine göre, bir sözleşme 50 ETH’ye eşit olacak. Firma, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin vadeli işlemlerinin ve seçeneklerinin başarısı üzerine inşa edilen CME Group, Şubat ayında ticarete sunulan kripto para birimi risk yönetimi çözümlerine Ethereum vadeli işlemleri ekleyecek.”

CME Group, 2017’den beri Bitcoin vadeli işlemleri için oldukça büyük bir pazar inşa etti. The Block’tan alınan verilere göre, Bitcoin vadeli işlem sözleşmesine olan açık faiz, son kontrolde 1 milyar doları aştı ve bu da onu kriptodaki en büyük vadeli işlem piyasalarından biri haline getirdi. Firma, 2020’nin başında bitcoin opsiyon ürününü de piyasaya sürdü.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x