Yükleniyor...

CNBC, Ripple’ı XRP Olarak Değiştirdi

CNBC, Twitter'da şirketin CEO'su Brad Garlinghouse tarafından uyarıldıktan sonra verileri artık Ripple ismi yerine XRP olarak sunuyor.

cnbc ripple xrp

CNBC, Twitter’da şirketin CEO’su Brad Garlinghouse tarafından uyarıldıktan sonra verileri artık Ripple ismi yerine XRP olarak sunuyor.

29868012294 80
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerika’nın önde gelen ekonomi kanalı CNBC, kripto para fiyatlarının gerçek zamanlı anlık görüntüsünde “Ripple”ı “XRP” olarak değiştirerek token sahiplerinin kalbini kazandı. Bu, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un 29 Mayıs’taki röportajının ardından Twitter’da kanala kişisel olarak çağrı yapmasının ardından geldi.

Bu Bir Sorun muydu?

Sorun ilk bakışta önemsiz gibi görünse de, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden yasal savaşının can alıcı noktasıdır. Ripple, De Beers’ın elmasları ve Chevron’un petrolü ile paralellikler çizerken, teknik olarak bağımsız bir kripto para birimi olduğunu iddia ettiği XRP’yi kontrol etmediğinde ısrar ediyor.

Ancak SEC, Ripple’ın onu kayıtsız bir menkul kıymet olarak satmak ve “muazzam karlar” elde etmek için “Ripple Kredileri” (XRP’nin orijinal adı) için bir pazar yarattığını iddia ediyor. Ripple şu anda 6,1 milyar XRP’ye sahipken, 47,7 milyar token emanetinde kilitli durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x