Yükleniyor...

Analist Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Avalanche (AVAX) ve Diğer 5 Altcoin’in Sıradaki Adımlarını Değerlendirdi

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve diğer altı altcoin için bir sonraki adımı tartışıyor.

analist michael van de poppe cardano ada avalanche avax ve diger 5 altcoini degerlendirdi

Kripto para trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve diğer altı altcoin için bir sonraki adımı tartışıyor. 

Yeni bir videoda trader Cardano’nun piyasa düzeltmesi sırasında diğer kripto paralara göre güçlü göründüğünü ve fiyat hareketinde sürekli olarak daha yüksek düşüşler yaptığını söylüyor. Ona göre, ADA için bir sonraki hedef 3.35 dolar seviyesinde yer alıyor. Analist, sonraki seviye olarak 5 dolara dikkat çekiyor:

“Eğer bu kırılmayı 1.80 doların üzerinde tutarsak, sonraki hedef bölgeleri olan 3.35 dolar ve 5.00 doları türetmek için Fibonacci uzantısını kullanabilirsiniz. Eğer bunu yukarı doğru kırarsak, ve Bitcoin burada bir dip yaparsak, bu iki bölgeyi hedeflemeye başlayabiliriz, bu yüzden yukarı yönlü bir hareket beklenebilir ve piyasalarda her şey kötü değil.”

Van de Poppe ayrıca, kripto para cüzdan platformu Swipe’ın yerel token’ı SXP de olmak üzere altı altcoin’i ele aldı. Trader’a göre SXP, Bitcoin (SXP/BTC) karşısında 100 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktığında bir yükseliş patlaması yaşanabilir.

“Bu, 100 Günlük MA’nın üzerine çıkarsa bir yükseliş tetikleyicisi oluşturabileceği MA’lar arasında konsolide oluyor.

Birikim direnci kırılırsa yeni hareket dalgası tetiklenebilir.”

analist michael van de poppe cardano ada avalanche avax ve diger 5 altcoini degerlendirdi 1

Van de Poppe’nin radarındaki bir sonraki altcoin, düzeltme sırasında diğer altcoinlere kıyasla “ezildiğini” belirttiği akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX/BTC). AVAX/BTC, şu anki değeri olan 0.00049’dan yaklaşık %22’lik bir hareket olan 0.00061 alanının üzerine çıkabilirse, altcoin’in yükseliş momentumuna devam edebileceğini söylüyor.

Sırada, Van de Poppe’un şu anda 0.0004 civarında olan 200 günlük hareketli ortalamayı kırdığında Bitcoin’e karşı yükseliş trendi sergileyebileceğini söylediği birlikte çalışabilir blokzinciri protokolü Cosmos (ATOM) var.

“Bu, burada önemli MA’lar arasında da hareket ettiği bir aralıkta konsolide oluyor.

Eğer 200 Günlük MA’nın üzerinde bir kırılma olursa, devam hareketinin muhtemel olduğunu düşünüyorum.

Yeşil bölgeleri tutması kritik önem taşıyor.”

analist michael van de poppe cardano ada avalanche avax ve diger 5 altcoini degerlendirdi 2

Yakından takip edilen trader ayrıca, merkeziyetsiz uygulama (DApps) platformu Harmony’deki yerel token olan ONE’ın, ONE/BTC’nin kritik 200 satoshi veya 0.000002 seviyesini tutması durumunda yeni zirveler için patlama şansı olduğunu söylüyor.

Van de Poppe’un yakından takip ettiği bir diğer altcoin, Bitcoin paritesindeki (LINK/BTC) merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’tir. LINK/BTC’nin önemli hareketli ortalamalarının üzerine çıkmayı başardığının ve eğer tutabilirse, mevcut fiyatı 0.00083’ten 0.00118’e %42’lik bir ralli kartlarda gerçekleştirebileceğin iyi bir sinyali olduğunu söylüyor.

“100 Günlük ve 200 Günlük MA’nın altına düştü.

Hemen geri sıçradı, şimdi tekrar yukarı çıkıyor.

Eğer bunları tutarsa yükselişin devam etmesini bekliyorum.

Kötü görünmüyor.”

analist michael van de poppe cardano ada avalanche avax ve diger 5 altcoini degerlendirdi 3

Van de Poppe’nin radarındaki son altcoin, stablecoin platformu Reserve Rights’taki yerel token olan RSR’dir. Analiste göre RSR/BTC, bir sonraki büyük direnç alanını test etmek için 0.00000088’den 0.0000015’e %70’lik bir ralli izliyor olabilir.

“Bu, AVAX ve ATOM ile  aynı durumda. 

Ağır bir çöküşün ardından belirli bir aralık oluşuyor. 

Yeşil alan tutunması için çok önemli. Bunu tutabilirse, kırmızı alanı yeniden test edebilir.”

analist michael van de poppe cardano ada avalanche avax ve diger 5 altcoini degerlendirdi 4

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner