Anasayfa Bitcoin Haberleri CNBC Uzmanları: Bitcoin'in (BTC) Fiyatı 16.000 Dolara Ulaşmaya Hazır

CNBC Uzmanları: Bitcoin’in (BTC) Fiyatı 16.000 Dolara Ulaşmaya Hazır

ABONE OL:google-news

CNBC uzmanları, devam eden Bitcoin (BTC) rallisini tetikleyen faktörleri ve olası fiyat hedefi hakkında görüşlerini paylaştılar.

Savaş, Yarılanma ve Diğer Faktörler

Kenetic Capital’in kurucu ortağı ve ve ilk dönem Blockchain yatırımcısı Jehan Chu, bazı faktörleri ele alarak Bitcoin’in (BTC) fiyatındaki yükselişinin nedenlerine isim verdi.

Ona göre, ABD-İran arasındaki belirsizlik ve Chicago Ticaret Borsası’nda işlem görmeye başlayan Bitcoin opsiyonlarının olumlu bir görüntü veren lansmanı Bitcoin (BTC) fiyatını etkiledi. Özellikle CME Bitcoin (BTC) opsiyonlarının lansmanı dev kurumsal yatırımcıların Bitcoin piyasalarına girmesinin bir yolu olmasından dolayı fiyatı etkileme potansiyeline sahip. Öte yandan Chu, Mayıs ayında Bitcoin blok ödülü miktarını azaltacak olan yarılanma (halving) etkinliğinin de son ralliyi tetiklediğine inanıyor.

Kripto para borsası Luno’nun Asya kolunun başkanı Vijay Ayyar, bir sonraki Bitcoin yarılanmasının henüz fiyatlanmadığını söyledi. Bu da Bitcoin’in fiyatının henüz yarılanmaya göre konum almadığı, yani daha da yükselmesinin muhtemel olduğu anlamına geliyor.

Birçok trader, Bitcoin’in son yükselişiyle neredeyse 20.000 doların görüldüğü Aralık 2017’den daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği konusunda fikir yürütmekle meşgul. Ayyar, bir numaralı kripto paranın bu yıl muhteşem bir yatırım gerisi (ROI) sağlayacağını düşünüyor. Ona göre Bitcoin’in fiyatı yıl sonuna kadar 15.000 dolar ila 16.000 dolar aralığına ulaşacak.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

925BeğenenlerBeğen
627TakipçilerTakip Et
18,459TakipçilerTakip Et
615AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar