Yükleniyor...

Coinbase’e 3 Yeni Altcoin Eklendi: EOS (EOS), Maker (MKR) ve Augur (REP)

San Francisco merkezli dev kripto para borsası Coinbase, profesyonel ticaret platformu Coinbase Pro'ya 3 yeni altcoin'i eklediğini duyurdu.

Coinbase Marketi Altcoin

San Francisco merkezli dev kripto para borsası Coinbase, profesyonel ticaret platformu Coinbase Pro’ya 3 yeni altcoin’i eklediğini duyurdu. Coinbase Pro’nun marketine eklenen altcoin EOS (EOS), Maker (MKR) ve Augur (REP) oldu.

Yeni altcoin alımları yeterli miktarda para yatırılmasındaki sonraki 12 saatlik süre sonrasında geçerli olacak. O zamana kadar alım satımın destekleneceği farklı bölgelerde değişken alım satım çiftleri kullanılabilir olacak.

EOS/USD, EOS/EUR, EOS/BTC çiftleri New York hariç tüm Coinbase destekli bölgelerde kullanılabilir olacak. REP/USD, REP/EUR, REP/BTC New York, MKR/BTC hariç tüm Coinbase destekli bölgelerde ve MKR/USDC ABD dışındaki tüm Coinbase destekli bölgelerde kullanılabilecek.

Coinbase Pro’nun Marketine Eklenen Altcoin’ler

  • EOS (EOS): EOS, merkezi olmayan uygulamaların yatay ölçeklenmesini sağlayan ve geliştiricilerin verimli bir şekilde yüksek performanslı dağıtılmış uygulamalar oluşturmalarını sağlayan bir Blockchain ağıdır.
  • Maker (MKR): Maker, IMF’nin uluslararası döviz sepeti SDR’si karşısında kendi stablecoin’inin fiyat volatilitesini en aza indirmeyi hedefleyen Ethereum Blockchain temelli merkezi olmayan bir özerk organizasyondur.
  • Augur (REP): Augur, tahmin piyasaları için merkezi olmayan bir oracle ve eşler arası protokolüdür.

Coinbase’in marketine eklediğini duyurduğu varlıklar henüz Coinbase.com veya cüzdan uygulamasında yer almıyor. Ancak bir süre sonra buralara da ekleneceklerinin altını çizelim. Zamanla desteklenen bölgeler listesine daha fazla bölge ekleneceğini de belirtelim..

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner