Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Fiyatı 5.300 Dolara Doğru Gidiyor

Bitcoin Fiyatı 5.300 Dolara Doğru Gidiyor

ABONE OL:google-news

8 Nisan Pazartesi günü, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatı ivme kazanmaya devam ederken, piyasadaki en büyük 20 kripto para biriminin çoğu kırmızıya büründü.

CoinMarketCap’e göre, Ontology (ONT) ve Bitcoin Cash (BCH) son 24 saatte en yüksek değer kaybını gören kripto para birimleri oldu. Kripto para birimleri son 24 saatte sırasıyla %7,6 ve 6,4 oranında değer kaybetti.

En büyük kripto para birimi Bitcoin, gününün en yüksek fiyatı olan 5.315 dolara ulaşarak fiyatını artırmaya devam etti. Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin %0,97 oranında değer artışı ile 5.206,89 dolardan işlem görüyordu. Son 7 günde Bitcoin fiyatı %24,4 arttı.

Son 7 Gün Bitcoin Fiyatı

Altcoin’lerden Ethereum günlük %5,57 artışla ilk 20 kripto para birimi arasında en büyük artışı gördü. İkinci en büyük kripto para biriminin değeri son 7 günde %23,6 artarken haberi hazırladığımız sırada 177,27 dolardan işlem görüyordu.

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple (XRP), geçtiğimiz 24 saat için %2,3 oranında değer kaybederken 0,33 dolardan işlem görüyordu. İkinci en büyük altcoin’in son 7 günlük değer artışı ise %12 civarında.

Toplam piyasa değeri 180 milyar dolar civarında seyrederken, günlük işlem hacmi haberi hazırladığımız sırada 63,6 milyar dolar seviyelerindeydi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar