Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı 5.300 Dolara Doğru Gidiyor

8 Nisan Pazartesi günü, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatı ivme kazanmaya devam ederken, piyasadaki en büyük 20 kripto para biriminin çoğu kırmızıya büründü.

Bitcoin Fiyatı 3

8 Nisan Pazartesi günü, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatı ivme kazanmaya devam ederken, piyasadaki en büyük 20 kripto para biriminin çoğu kırmızıya büründü.

CoinMarketCap’e göre, Ontology (ONT) ve Bitcoin Cash (BCH) son 24 saatte en yüksek değer kaybını gören kripto para birimleri oldu. Kripto para birimleri son 24 saatte sırasıyla %7,6 ve 6,4 oranında değer kaybetti.

En büyük kripto para birimi Bitcoin, gününün en yüksek fiyatı olan 5.315 dolara ulaşarak fiyatını artırmaya devam etti. Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin %0,97 oranında değer artışı ile 5.206,89 dolardan işlem görüyordu. Son 7 günde Bitcoin fiyatı %24,4 arttı.

Son 7 Gün Bitcoin Fiyatı

Altcoin’lerden Ethereum günlük %5,57 artışla ilk 20 kripto para birimi arasında en büyük artışı gördü. İkinci en büyük kripto para biriminin değeri son 7 günde %23,6 artarken haberi hazırladığımız sırada 177,27 dolardan işlem görüyordu.

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple (XRP), geçtiğimiz 24 saat için %2,3 oranında değer kaybederken 0,33 dolardan işlem görüyordu. İkinci en büyük altcoin’in son 7 günlük değer artışı ise %12 civarında.

Toplam piyasa değeri 180 milyar dolar civarında seyrederken, günlük işlem hacmi haberi hazırladığımız sırada 63,6 milyar dolar seviyelerindeydi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner