Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Coinbase, 8 Kripto Para Birimini Listelemeye Hazırlanıyor!

Coinbase, 8 Kripto Para Birimini Listelemeye Hazırlanıyor!

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsası Coinbase, 5 Ağustos’ta yaptığı açıklama ile 8 kripto para birimini listelemeyi düşündüklerini açıkladı.

Coinbase Listelenecek Kripto Paralar

Borsanın platformunda yer vermeyi planladığı kripto para birimleri Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic Network (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES).

Söz konusu kripto para birimlerinden Matic Network (MATIC) ve Harmony (ONE) ise oldukça dikkat çekici. Çünkü oldukça yeniler. Binance Launchpad kapsamında IEO’su yapılan kripto para birimlerinin Coinbase’de listelenecek olması bir nevi Binance’ın kripto paralara kefil olmasından kaynaklanıyor.

Coinbase’in duyurusu sonrası yükselişe geçen Matic Network bugün yüzde 16, Harmony ise yüzde 11 değer kazandı.

Borsa, yaptığı duyuruda söz konusu kripto para birimlerinin listelenmesi konusunda herhangi bir garanti vermiyor. Yani bu listeki kripto paralar gözlem altına alınan altcoin‘ler ve listelenmek için önemli teknik ve uygunluk incelemesinden geçmeleri gerekecek.

Ayrıca listelenseler bile bazı ülkelerdeki veya eyaletlerdeki kısıtlayıcı kanun tedbirleri yüzünden yasal onaylara tabi tutulacaklar. Bu yüzden listelenmeleri halinde tüm Coinbase kullanıcılarının erişiminde olmayabilirler.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar