Yükleniyor...

Coinbase, 8 Kripto Para Birimini Listelemeye Hazırlanıyor!

Dev kripto para borsası Coinbase, 5 Ağustos'ta yaptığı açıklama ile 8 kripto para birimini listelemeyi düşündüklerini açıkladı.

Kripto Para Borsası Coinbase

Dev kripto para borsası Coinbase, 5 Ağustos’ta yaptığı açıklama ile 8 kripto para birimini listelemeyi düşündüklerini açıkladı.

Coinbase Listelenecek Kripto Paralar

Borsanın platformunda yer vermeyi planladığı kripto para birimleri Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), Decred (DCR), Matic Network (MATIC), Harmony (ONE), Ontology (ONT) ve Waves (WAVES).

Söz konusu kripto para birimlerinden Matic Network (MATIC) ve Harmony (ONE) ise oldukça dikkat çekici. Çünkü oldukça yeniler. Binance Launchpad kapsamında IEO’su yapılan kripto para birimlerinin Coinbase’de listelenecek olması bir nevi Binance’ın kripto paralara kefil olmasından kaynaklanıyor.

Coinbase’in duyurusu sonrası yükselişe geçen Matic Network bugün yüzde 16, Harmony ise yüzde 11 değer kazandı.

Borsa, yaptığı duyuruda söz konusu kripto para birimlerinin listelenmesi konusunda herhangi bir garanti vermiyor. Yani bu listeki kripto paralar gözlem altına alınan altcoin’ler ve listelenmek için önemli teknik ve uygunluk incelemesinden geçmeleri gerekecek.

Ayrıca listelenseler bile bazı ülkelerdeki veya eyaletlerdeki kısıtlayıcı kanun tedbirleri yüzünden yasal onaylara tabi tutulacaklar. Bu yüzden listelenmeleri halinde tüm Coinbase kullanıcılarının erişiminde olmayabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner