Yükleniyor...

Coinbase, Apple Pay Desteğini Genişletiyor

ABD'nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Apple Pay desteğini arttırıyor.

apple pay

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Apple Pay desteğini arttırıyor.

Coinbase’in Apple Pay desteği, artık herhangi bir Mastercard veya Visa banka kartı ile kullanılabilir.

Coinbase iPhone kullanıcıları artık Apple Pay kullanarak herhangi bir Mastercard veya Visa banka kartıyla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer desteklenen kripto para birimlerini satın alabilecekler.

Banka Kartı Sahipleri İçin Apple Pay Desteği

Coinbase, banka kartı olan tüm kullanıcılar için Apple Pay’i desteklerken, artık Mastercard ve Visa banka kartı olan herkese bu hizmet sunulacak. Bu destekle birlikte dünyadaki bankaların kullanıcılarının büyük bir kısmı kripto paralara yatırım yapabilecekler.

Coinbase, yaptığı açıklamada kullanıcıların tek seferde 100.000 dolara kadar para çekebileceklerini belirtti. Bugünden itibaren bir iOS cihazı veya Safari tarayıcısı ile Coinbase’ten kritpo para satın alırken Apple Pay, otomatik ödeme yöntemi olarak görünecek. Coinbase, Android kullanıcılarının da bu sonbaharda Google Pay ile benzer bir işlevselliğe erişebilecekleri de ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner