Yükleniyor...

Ethereum (ETH), ARK Investment CEO’sundan Destek Mesajı Aldı

ARK Investment Management CEO'su Cathie Wood, son paylaşımında Ethereum'a ve onu çevreleyen geniş merkeziyetsiz finans ekosistemine desteğini açıkladı.

ethereum eth ark investment ceosundan destek mesaji aldi 1

ARK Investment Management CEO’su Cathie Wood, son paylaşımında Ethereum’a ve onu çevreleyen geniş merkeziyetsiz finans ekosistemine desteğini açıkladı.

Ancak Wood’un Ethereum’a desteği sadece bu tweet’ten ibaret değil. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yaptığı son başvuruya göre ARK, 30 Haziran itibariyle Grayscale Ethereum Trust’ın kümülatif olarak 16.2 milyon dolar değerinde 721.936 hissesine sahipti.

5 Ağustos’ta Londra güncellemesinin etkinleştirilmesinin ardından Ethereum, 4 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesi olan 2.844 dolara yükseldi.

Daha önce aktarıldığı üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Temmuz ayı sonlarında kişisel olarak Ethereum’a sahip olduğunu açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner