Yükleniyor...

Coinbase, Avrupa Genişlemesi Kapsamında Adım Attı

Kripto para borsası Coinbase, Avrupa genişlemesi çalışmaları kapsamında Solarisbank şirketinden bir yöneticiyi işe aldı.

Coinbase Avrupa Genislemesi Kapsaminda Adim Atti

Kripto para borsası Coinbase, Avrupa genişlemesi çalışmaları kapsamında Solarisbank şirketinden bir yöneticiyi işe aldı.

Coinbase, küresel çapta hizmet geliştirmeleri ve benimsenme çalışmalarına bir yenisini ekledi. Google ile yapılan ortaklık, Singapur lisansı, Avusturya ve Hollanda taraflarında genişlemeler gibi güçlü adımlar atan borsa, Avrupa tarafına daha da yoğunlaşacak.

Coinbase Solarisbank Yöneticisine Avrupa Görevini Verdi

Popüler kripto para borsası Coinbase, fintech platformu Solarisbank şirketinin baş işletme yöneticisini bünyesine kattı. Borsanın yeni üyesi Daniel Seifert, hizmetlerini Avrupa bölge genel müdürlüğü kapsamında sunacak.

Borsanın iş geliştirme hizmetlerine bakan yönetici Nana Murugesan, konuyla ilgili konuşmalar yaptı. Murugesan, yapılan bu işe alımın tamamen Avrupa genişlemesine yönelik olduğunu dile getirdi. Uluslararası çalışmalarla ilgilenen Murugesan, küresel çapta büyümek istediklerini aktardı.

Seifert, Berlin merkezli şirket Solarisbank’taki COO rolünü bırakacak. Üç yıllık yönetici görevinden sonra, borsanın Avrupa operasyonlarının başına geçecek.

Ayrıca Murugesan, Eylül ayında Hollanda’da aldıkları lisansa ve Temmuz ayında İtalya’da aldıkları lisansa değindi. Yönetici, sıradaki hedeflerinin Fransa ve İspanya olduğunu belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner