Yükleniyor...

Coinbase, Blockr.io’yu Bünyesine Kattı

Satıcılar için ödeme sistemleri geliştiren Coinbase, geçtiğimiz günlerde block explorer servisi Blockr.

Satıcılar için ödeme sistemleri geliştiren Coinbase, geçtiğimiz günlerde block explorer servisi Blockr.io’yu aldı. Blockr.io ile ilgili planlarını ve finansal detayları açıklamayan Coinbase, bu girişimi ile birlikte merak uyandırdı.

Coinbase ise konuyla ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

“Coinbase gelişimine devam ettikçe, bizler de dijital para birimleri ve Bitcoin’in kullanımını kolaylaştıracak olan şirketlere ve bireysel çalışmalara göz atıyor olacağız. Bu şirketlerden biri olan popüler blok keşif servisi  Blockr.io, şık ve sezgisel tasarımı ile gözümüze bu yılın erken dönemlerinde çarpmıştı. Block.io, Bitcoin block zincirini basit bir şekilde incelememize yardım ediyor.”

bitcoin blockchain

Blockr.io ile Bitcoin, Litecoin, Peercoin, Quarkcoin, Digitalcoin ve Megacoin kriptoparalarının blok geçmişlerine göz atabiliyorsunuz. Ayrıca Blockr.io’da, bu kriptoparaların fiyatlarını, listede yer alan borsalardan takip edebiliyorsunuz.

Kaynak, newsbtc

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner