Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı BTC-e Borsasında 309 Dolar Seviyesini Gördü

Ağustos ayının başından bu yana Bitcoin fiyatında gözlenen düşüşlerin en büyük yankı uyandıranı, bugün öğleden sonra BTC-e borsasındaki düşüş oldu.

Ağustos ayının başından bu yana Bitcoin fiyatında gözlenen düşüşlerin en büyük yankı uyandıranı, bugün öğleden sonra BTC-e borsasındaki düşüş oldu. 15 dakika içerisinde 7000 BTC’lik işlem hacmi ile Bitcoin fiyatı 309 dolar seviyesine kadar düşüş gösterdi.

btc-e

Bu düşüşü neyin tetiklediği henüz bilinmese de, bu düşüş, BTC-e borsasındaki yüksek hacimli satış ile görülen ikinci düşüş oluyor. Şubat ayında da BTC-e borsasında Bitcoin fiyatı kısa bir süreliğine 245 dolara inmiş ve daha sonra fiyat dengelenmişti.

Reddit Bitcoin sayfasında, bu düşüşlerin BTC-e’ye olan güveni azalttığı tartışılırken, Bitcoin borsasının hâlâ anonim özelliğini koruması da güvenleri azaltıyor. An itibari ile BTC-e’de 1 BTC, 444 dolardan işlem görüyor.

Düşüşü tetiklemiş olan gelişmeleri öğrendikçe sizlerle paylaşacağız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner