Yükleniyor...

Coinbase CFO’su, Ethereum’un (ETH) İşlem Hacminde Bitcoin’i (BTC) Geride Bırakmasının Sebeplerini Açıkladı

Coinbase CFO'su Alesia Haas, katıldığı Squawk Box programında, Ethereum'un (ETH) ticaret hacminde Bitcoin'i (BTC) geride bırakmasının nedenlerini açıkladı.

alesia hass

Coinbase CFO’su Alesia Haas, katıldığı Squawk Box programında, Ethereum’un (ETH) ticaret hacminde Bitcoin’i (BTC) geride bırakmasının nedenlerini açıkladı.

Haas ayrıca, Coinbase’teki kurumsal yatırımcıların, perakende yatırımcılardan daha aktif olacağına inanıyor.

Haas 3 Sebep Sıraladı

Coinbase CFO’su Alesia Haas, Ethereum işlem hacminin Bitcoin’e kıyasla yüksek olmasının üç sebebi olduğuna inanıyor.

Bu sebepler Ethereum’da NFT endüstrisinin büyümesi, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesine kilitlenen ve artan ETH miktarı ve sonuncu olarak proof-of-work algoritmasından proof-of-stake konsensüs algoritmasına kademeli geçişin başlaması.

Coinbase Gelecekte Daha Fazla Kurumsal Müşteriyi Ağırlayabilir

Haas, Coinbase’e daha fazla kurumsal para girişi mi yoksa perakende yatırımcılardan nakit girişi mi görüleceği sorusuna, kurumsal girişin daha fazla olmasının muhtemel olduğu yanıtını verdi.

Haas’a göre Coinbase, şu anda kurumsal firmaların yatırım yapabilmesi ve kripto paralarını daha iyi saklayabilmesi için “derin kökler inşa ediyor”.

CFO, kurumların Coinbase’in faaliyete başladığından beri hiçbir zaman bir hacker saldırısına maruz kalmadığını ve yatırımcılarının kripto paralarından hiçbirini kaybetmediğini takdir ettiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner