Yükleniyor...

Coinbase destekli ONDO için beklentiler yüksek: Kırılım yakın!

Coinbase tarafından desteklenen RWA projesi Ondo Finance (ONDO), yüksek beklentilerin ortasında önemli bir kırılıma yaklaştı.

ondo finance

Coinbase tarafından desteklenen RWA projesi Ondo Finance (ONDO), yüksek beklentilerin ortasında önemli bir kırılıma yaklaştı.

Kripto para piyasası, spot Bitcoin ETF gündemi eşliğinde daha fazla yatırımcı kitlesine erişti. İflasların ve çöken kripto projelerin görüldüğü 2022 yılından sonra, 2023 toparlanma senesi oldu. 2023 yılının en önemli gündemi spot Bitcoin ETF’ler olurken, yıla damga vuran konu kripto para birimlerinin çeşitlenmesi oldu.

Son zamanlarda kripto sektörüne birçok yeni oyuncu dahil oldu. Arbitrum, Aptos ve Optimism ile başlayan süreç, Celestia ve Manta Network gibi yenilikçi projelere evrildi. Kripto sektörüne yeni dahil olan projelerden birisi olan Ondo Finance ise RWA (gerçek varlıkların tokenizasyonu) trendini arkasına aldı. ONDO, son yükselişiyle önemli bir kırılıma yaklaştı.

rwa ondo

Ondo Finance (ONDO) için yükseliş beklentisi hakim

Coinbase’in desteğini arkasına alan RWA (gerçek varlıkların tokenizasyonu) projesi Ondo Finance (ONDO), yükseliş yönlü ivme yakalamaya yaklaştı.

Ocak ayında kripto sektörüne giriş yapan Ondo Finance, sunduğu hizmetler ve RWA alanındaki çalışmalarıyla yoğun ilgi gördü. Kısa sürede popülerlik kazanan Ondo Finance, büyük borsalarda da listelendi. Peş peşe gelen borsa listelemeleriyle ivme kazanan ONDO, 22 Ocak ila 26 Ocak arasındaki düşüş ile gelen fiyat düzeltmesini tamamlamak üzere.

ondo grafik

ONDO, son günlerde düşüş yönlü ilerleyişiyle fiyat düzeltmesini tamamlaya yaklaştı. ONDO, gün içerisinde gerçekleştirdiği yükseliş ile birlikte 0,235 dolar direncini aştı. Popüler kripto para birimi, bu direnç noktasının üzerinde kalıcı olması halinde yükselişini keskinleştirebilir. ONDO, 0,235 dolar direncinin üzerinde kalıcı olması halinde 0,257 dolar direncini test edebilir. 0,257 dolar direnci ara direnç olarak konumlandığı için alım baskısıyla aşılabilecek bir bölge olarak görünüyor. Bu bölgenin de aşılması, ONDO için 0,276 doları ön plana çıkarabilir.

Diğer taraftan ONDO, 0,235 dolar direncinin üzerinde kalıcılık sağlayamazsa tekrar turkuaz kutunun içine düşüş yaşayabilir. Kripto piyasasının da ilerleyişinden etkilenecek olan ONDO, olası negatif bir senaryoda turkuaz kutunun altına sarkabilir. Bu sarkma, ONDO fiyatını 0,1865 dolar desteğine geri itebilir.

Zincir üstü veri inceleme platformu Spot on Chain, 26 Ocak tarihinde ONDO ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Spot on Chain, ONDO fiyatının yükseliş yaşadığı dönemlerde, bazı cüzdanların çoklu imza yöntemiyle büyük bir satış yaptığını belirtti. Yapılan 64 milyon dolarlık ONDO satışının ekip üyeleri tarafından gerçekleştirildiği iddia edildi.

ONDO, iddiaların ardından düşüş yaşasa da güne toparlanma sinyaliyle başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner