Yükleniyor...

Chainlink (LINK), BTC’ye karşı büyük bir yükseliş yaşayabilir

Kripto para analisti, LINK'in Bitcoin'e karşı yüzde 100'ün üzerinde artış göstereceğini iddia etti.

Chainlink (LINK), BTC'ye karşı büyük bir yükseliş yaşayabilir

Kripto para analisti, LINK’in Bitcoin’e karşı yüzde 100’ün üzerinde artış göstereceğini iddia etti.

Michaël van de Poppe X üzerinden yaptığı paylaşımda, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’in lider kripto para birimi BTC’ye karşı büyük bir yükseliş yaşayacağını öngörüyor.

“LINK, BTC’ye karşı bu yılın sonlarında büyük bir yükseliş yaşayabilir. Daha yüksek dip seviyeler oluşturuluyor. 4.500 satoshi üzerinde bir kırılma meydana geldi ve bu 9.000 satoshi’ye çıkacak. Dipten satın alıyorum.”

link

LINK/BTC paritesi, yazı kaleme alındığı sırada, Binance verilerine göre 0,00034190 dolar üzerinden işlem görüyor.

Analiste göre LINK, beklenen hedefine ulaşması halinde BTC’ye karşı yüzde 167 oranında yükselebileceğini söylüyor.

Bitcoin’de durum ne?

Poppe, lider kriptonun yarılanmanın ardından çıkış yapmadan önce muhtemelen 39.000 dolar ila 49.000 dolar arasında seyredeceğini düşünüyor.

“Bir süredir Bitcoin için bu grafikte bir güncelleme paylaşmadım. Planlandığı üzere son derece iyi gidiyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşılmadan önce muhtemelen bir konsolidasyon gerçekleşecek.”

Analist, kripto paraların toplam piyasa değerinin 1.547 trilyon dolar seviyesini test etmesinin ardından yükseliş eğiliminde olduğunu vurgulayarak önümüzdeki dönemde 2 trilyon dolar barajının aşılabileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner