Yükleniyor...

Coinbase Dördüncü Çeyrekte Zarar Açıklayabilir

Coinbase'in güçlü gelir kalemlerinden olan staking hizmetleri ve stablecoin'ler düzenleyici belirsizliklerle karşı karşıya.

Coinbase Japonya Birimini Gozden Cikardi 1

Coinbase‘in güçlü gelir kalemlerinden olan staking hizmetleri ve stablecoin‘ler düzenleyici belirsizliklerle karşı karşıya.

Coinbase’in dördüncü çeyrek gelirlerinde staking kaynaklı gelirlerinden dolayı azalma yaşayacağı düşüncesi hakim. Analistler dördüncü çeyrek gelirlerinin beklenen gibi gelmeyeceğini düşünüyor.

Coinbase Dördüncü Çeyrek Gelirlerinde Düşüş Yaşayabilir

Coinbase Global Inc.’in beklenen dördüncü çeyrek sonuçlarından önce şirketin İcra Kurulu Başkanı Brian Armstrong ve ABD düzenleyicileri arasında yaşanan gerilim gelirlerde düşüş beklentisini getirdi.

Analistler, ABD’nin en büyük kripto para borsasının Aralık ayında sona eren üç ayda yaklaşık 600 milyon dolarlık bir kayıp ve üst üste dördüncü çeyrekte gelirde düşüş bildireceğini tahmin ediyor.

Kripto Borsasi Coinbase Isleri Yoluna Koymaya Calisiyor

Şirket için daha da zor olacak şey ise, Coinbase’in büyümeye hızlı bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olmak için güvendiği üç kilit hizmet için belirsizlik ortamı. Ki bu hizmetler de son zamanlarda oldukça anılan staking, stablecoin’ler ve kripto para saklama hizmetleri.

Ek olarak ayın başlarında rakip borsa Kraken, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile müşterilerin token getirisi elde ettiği ABD staking hizmetini kapatmak için bir anlaşmaya vardı.

Coinbase’in gelirlerindeki olası düşüş bu üç temel unsura bağlanıyor. İlerleyen günlerde bu konular düzenleyiciler tarafından daha berrak hale getirilirse kripto sektörü üzerindeki bu baskı da bir nebze olsun azalacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner