Yükleniyor...

Loco, Avalanche Ağına 50 Milyon Kullanıcıyı Dahil Edecek

E-Spor platformu Loco’nun NFT pazarı, 50 milyondan fazla kullanıcıyı Avalanche (AVAX) ağına dahil edecek.

avalanche

E-Spor platformu Loco’nun NFT pazarı, 50 milyondan fazla kullanıcıyı Avalanche (AVAX) ağına dahil edecek.

Layer-1 akıllı sözleşme platformu Avalanche, yakın tarihli bir Twitter paylaşımında, Hindistan’ın en büyük e-spor platformu Loco’nun, LegendsByLoco adlı NFT pazarının lansmanı ile 50 milyondan fazla kullanıcıyı Avalanche ağına dahil edeceğini duyurdu. 

Hintli endüstri öncüsü, Avalanche çoklu evren programına katılarak blockchain projesinin Asya kıtasında hızla genişleyen varlığını artıracak. 

Avalanche Genişliyor: Lansman Öncesi 165.000 Kişi NFT Pazarına Kaydoldu

Avalanche tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde, büyük oyun geliştiricilerinin yüzde 85’inin zaten Loco kullandığını ve geçen yıl boyunca platformun günlük aktif kullanıcı sayısının yüzde 900 arttığını duyurdu. 

Krafton, Activision Blizzard ve Riot Games gibi diğer oyun yayıncıları da Loco platformuyla ortaklık kuranlar arasında yer alıyor. Yaklaşık 165.000 kişi, lansmanı yaklaşmakta olan NFT pazarına şimdiden kaydoldu.

Ortaklığın bir parçası olarak Loco, özelleştirilmiş bir Avalanche alt ağı kullanarak son teknoloji hayran deneyimleri sunacak bir dizi Web3 ürünü geliştirecek. 

Fantezi spor oyunlarında, oyuncular birbirlerine karşı yarışmak için takım oluşturur ve takas ederler. Küresel fantezi sporları pazarından yılda yaklaşık 22,7 milyar dolar kazanılıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner