Yükleniyor...

Coinbase’in Eski CTO’sundan Bitcoin’e (BTC) Unicorn Benzetmesi

Geçmişte Coinbase'de CTO'luk görevini üstlenmiş, kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Balaji Srinivasan, yaptığı açıklamada Bitcoin'in (BTC) 2010'lu yılların en büyük unicorn'u olduğunu söyledi.

Coinbase Eski CTO’sundan Bitcoine BTC Unicorn Benzetmesi

Geçmişte Coinbase’de CTO’luk görevini üstlenmiş, kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Balaji Srinivasan, yaptığı açıklamada Bitcoin’in (BTC) 2010’lu yılların en büyük unicorn’u olduğunu söyledi.

Son Yıllarda Görülen En Büyük Unicorn

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2010’lu yıllarda birçok büyük şirketin hayatımıza girdiğine dikkat çeken Srinivasan, öncü ve büyük kripto para para birimi Bitcoin’in (BTC) bu dönemde görülen en büyük unicorn olduğunu belirtti.

Srinivasan açıklamasında şunları söyledi:

”Bu 10 yıl sona ererken şunu söylemek isterim ki, ne Uber, ne Air BNB, ne de Snapchat bana göre dönemin en büyük unicorn’udur. Bana göre, bu 10 yılın en büyük unicorn’u Bitcoin’dir. Diğer şirketler de elbette çok büyük şirketler ancak; Bitcoin tüm bu ürünleri geride bıraktı. Yatırımcı olarak bakarsam da, zaten önemli olan şey budur.”

Bitcoin’de (BTC) Son Durum

Bu yazının kaleme alındığı sırada Bitcoin (BTC) yüzde 1’e yakın kayıpla 7.407 dolardan işlem görüyor. Analistlerin büyük bir kısmı Bitcoin’in (BTC) 8.000 dolar için hazırlandığını öne sürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x