Anasayfa Bitcoin (BTC) Efsanevi Analist Bitcoin’in (BTC) Göreceği Tarihi Zirveyi ve Ölüm Seviyesini Açıkladı

Efsanevi Analist Bitcoin’in (BTC) Göreceği Tarihi Zirveyi ve Ölüm Seviyesini Açıkladı

Efsanevi analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) 100.000 dolara gittiğine inandığını söyledi ve önemli değerlendirmelerde bulundu.

Bitcoin (BTC) Boğa Koşusunda

Bitcoin Live Trading raporunun yeni bölümünde Brandt, Haziran ayında yıllık en yüksek seviye olan 14.000 dolardan geri çekilmesine rağmen Bitcoin’in (BTC) uzun vadeli bir boğa trendinde olduğunu söyledi:

 Bitcoin için genel tablo tarihi bir boğa trendinde olduğumuzu gösteriyor. Bitcoin’in uzun vadeli anlatımına güveniyorum. Bitcoin’in daha fazla olmasa da 100.000 dolar olacağına gerçekten inanıyorum. Bitcoin’de yalnızca temel analizlerde değil, aynı zamanda piyasanın klasik grafiklerinde gördüklerime dayanarak uzun vadeli bir boğa koşusu olacağını düşünüyorum.

Brandt, 2018’in başlarındaki Bitcoin çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto para dünyasında saygın bir analist olarak görülmeye başlandı. Analist, Bitcoin’in geçmiş fiyat davranışlarından yola çıkarak, geçmişte defalarca olduğu gibi tarihi ralli sonrası yüzde 80 oranında düzeltme yaşadığını söylüyor.

Analist, fiyattaki önceki düşüşlere dayanarak en az 5.324 ABD doları seviyesine yakın bir düzeltmenin yaşanacağını öngörürken, gelecek yılın Haziran veya Temmuz aylarında ise Bitcoin’in başka bir boğa koşusuna başlayacağı tahmininde bulundu. Ayrıca Brandt, Bitcoin’in Aralık 2018’deki 3.215 dolarlık en düşük seviyesini yeniden kırması durumunda Bitcoin’in bittiğini kabul edeceğini söyledi.

Bitcoin (BTC) Fiyatı 250.000 Dolar Olacak

Ayrıca Bitcoin’in yükseleceğini düşünen tek kişi Brandt değil. Ünlü yatırımcı Tim Draper da Bitcoin için boğaların yaklaştığını düşünüyor. Draper, Bitcoin boğalarının yarılanmaya (halving) ihtiyacı olmadığını belirterek yükselişin kitlesel benimsenme, kullanım ile geleceğini öngörüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

774BeğenenlerBeğen
190TakipçilerTakip Et
12,116TakipçilerTakip Et
70AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar