Yükleniyor...

Coinbase, İş Gücünü Merkeziyetsizleştirmek İçin Eski Merkez Ofisini Kapatıyor

Uzaktan çalışma planlarını açıklamasından yaklaşık bir yıl sonra ABD'li lider kripto para borsası Coinbase, San Francisco'daki eski merkez ofisini kapatacağını açıkladı.

coinbase is gucunu merkeziyetsizlestirmek icin eski merkez ofisini kapatiyor

Uzaktan çalışma planlarını açıklamasından yaklaşık bir yıl sonra ABD’li lider kripto para borsası Coinbase, San Francisco’daki eski merkez ofisini kapatacağını açıkladı.

Şubat ayında şirket, hiçbir yerin diğerlerinden daha önemli olmadığından emin olmak ve Coinbase’in iş gücünü “merkeziyetsizleştirme” hamlesinin bir parçası olarak artık bir genel merkezine sahip olmayacağını duyurmuştu. Şimdi ise şirket, Çarşamba günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir duyuruya göre eski genel merkezin bulunduğu ofisi kapatıyor.

CEO Brian Armstrong geçen yıl Mayıs ayında, COVID-19 salgını yatıştıktan sonra bile şirketinin uzaktan çalışma politikasını sürdüreceğini duyurmuştu. 

Coinbase, geçen ay Nasdaq borsasında $COIN adı altında halka açıldı. Hisse fiyatı 14 Nisan’da 381 dolardan açıldı ve aynı gün yaklaşık 429 dolara kadar yükseldi. $COIN, Çarşamba günü 269 dolar ile en düşük seviyesini gördü. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner