Yükleniyor...

Beşiktaş’tan “Beşiktaş Coin, Beşiktaş Fan Token, BJK Coin” Uyarısı Geldi

Beşiktaş JK, resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak, sahte kripto para girişimlerine karşı taraftarları uyardı.

bjk

Beşiktaş JK, resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak, sahte kripto para girişimlerine karşı taraftarları uyardı. Yayınlanan duyuruda, sahtekarların  “Beşiktaş Fan Token, Beşiktaş Coin, BJK Coin” gibi isimlerle insanları kandırmaya çalıştığı ifade edildi.

Beşiktaş’ın yaptığı duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli taraftarlarımız, kötü niyetli bazı kişilerce, Beşiktaş Fan Token, Beşiktaş Coin, BJK Coin gibi adlar altında bir girişimde bulunulduğu tespit edilmiştir. Bu girişimin kulübümüzle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu iş için açılmış olan internet siteleri ve ilgili kişiler hakkında gerekli hukuki işlemler derhal başlatılmıştır.”

Beşiktaş JK, taraftarlara seslenerek bu tip dolandırıcılık şüphesi içeren reklamlar ve gönderiler gördükleri zaman kulübe bildirmeleri gerektiğini ifade etti. Beşiktaş, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Kulübümüz, taraftarlarımızın takımlarına destek olma gayelerini, bu şekilde kötüye kullanan fırsatçılarla her alanda mücadele etmekteyse de bu mücadelede en önemli görevin siz taraftarlarımıza düştüğünü hatırlatmak isteriz. Kulübümüzün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan bilgiler haricinde, kendisini kulübümüzün görevlisiymiş ya da kulübümüzle sözleşme ilişkisi kurmuş gibi tanıtan hiçbir kişi veya kuruma itibar etmemenizi; böyle bir girişimi tespit ettiğinizde Kulübümüze bildirmenizi önemle rica ederiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner