Yükleniyor...

Binance, Bayern Münih’in Yıldız Futbolcusu Davies ile NFT Koleksiyonu Anlaşması İmzaladı

Bayern Münih’ten Alphonso Davies, Binance NFT Marketplace’te bir NFT koleksiyonu yayınlayacak.

davies

Bayern Münih’ten Alphonso Davies, Binance NFT Marketplace’te bir NFT koleksiyonu yayınlayacak.

Şanslı bir taraftar, yıldız futbolcunun Binance’de yayınlanacak NFT koleksiyonu aracılığıyla Bayern Münih’ten Alphonso Davies ile tanışma şansına sahip olacak.

Alphonso Davies kendi non-fungible token koleksiyonunu yayınlayacağı için, Binance NFT Marketplace’in yaklaşan lansmanı bir patlama ile başlayacak. Bayern Münih’in genç yıldızı, saygın illüstratör Jack Perkins ve hayranlarının yardımıyla benzersiz bir dijital sanat yaratacak.

Devam eden NFT çılgınlığından yararlanmak isteyen Binance, Nisan ayı sonunda non-fungible token’ları destekleyen bir pazar açıkladı. Haziran 2021’de başlayacak girişim, “dünyanın dört bir yanından sanatçıları, yaratıcıları ve kripto para meraklılarını bir araya getirmeyi” planlıyor. Binance’in “benzersiz teklifler ve özel işbirlikleriyle en ilgi çekici materyali yaratma” planları, Alphonso Davies ile sağlam bir başlangıç ​​yapacak.

Futbol yıldızı, ABD merkezli ünlü illüstratör Jack Perkins ve bazı hayranları ve takipçileri ile sosyal medyada benzersiz dijital sanat eserleri üretmek için işbirliği yaptı. Koleksiyon, taraftarların oylama ile seçebilecekleri üç tasarımdan oluşacak.

“Kripto paranın yıllar içinde nasıl büyüdüğünü, şimdi NFT’ler aracılığıyla oyunu değiştirdiğini ve hayranlarla gerçek bir etkileşim için başka bir fırsat sağladığını hissettiğim noktaya geldiğini görmek çılgınca oldu. Futboldan uzakta, dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurmaya yardımcı olacak yeni teknolojik değişiklikleri araştırıyorum ve bu, dijital varlığımın bir başka katmanı.”

Davies ile Şahsen Tanışın

Açıklama, şanslı bir katılımcı için özellikle unutulmaz bir hediyenin ana hatlarını çizdi. Koleksiyon, bir “çekiliş formatı” ile seçilecek olan üç kazanana sunulacak. Her biri, sınırlı sayıda NFT ile birlikte Davies ile tanışma ve imzalı UEFA Şampiyonlar Ligi galipleri forması ile ödüllendirilecek.

Binance NFT Başkanı Helen Hai, Davies’i kapsamlı ortaklar listesine davet etti ve NFT koleksiyonları ile diğerleri arasındaki farkı vurguladı. Yönetici, Davies’in dijital sanat eserinin “özel bir gerçek yaşam deneyimi” sunacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner