Yükleniyor...

Yapı Kredi Mobil’den Kripto Para Borsalarına Para Transferi Mümkün Olacak

Türkiye'nin önemli bankalarından Yapı Kredi, kullanıcılarına bir yenilik sundu.

83283

Türkiye’nin önemli bankalarından Yapı Kredi, kullanıcılarına bir yenilik sundu. Son zamanlarda giderek daha da ilgi gören kripto para birimlerinin alım-satımının yapılabildiği kripto para borsalarına para transferi artık Yapı Kredi Mobil’den gerçekleştirilebilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcılar, Yapı Kredi Mobil’den Btcturk ve Paribu kripto para borsalarına IBAN veya hesap bilgisi girmelerine gerek kalmadan 7/24 para gönderebilecek. Kullanıcıların, kripto para borsalarına hızlıca para göndermek için “Kripto Platform İşlemleri” menüsünden istedikleri kurumu seçip sadece tutar bilgisi girmeleri yeterli olacak. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yapı Kredi COO’su Cahit Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Dijitalleşen günümüz dünyasında artık kullanıcılar diledikleri bankacılık hizmetine, diledikleri zaman ve mekanda en hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak istiyor. Bu kapsamda müşterilerimizin bireysel ve kurumsal 800’ün üzerinde bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebildiği Yapı Kredi dijital kanallarına bir yenilik daha ekledik. Artık kripto varlık platformlarına para transferi hizmetimizle, Türkiye’de kripto para alım-satımı yapılabilen Btcturk ve Paribu borsalarına Yapı Kredi Mobil aracılığıyla hesaptan direkt para gönderilebilmesini sağlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de dijital bankacılık alanında örnek ve öncü  konumumuzu sürdürerek yeni teknolojileri en kullanışlı şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x