Yükleniyor...

Coinbase Kanada, Japonya ve Singapurlu Kullanıcılarından Ek Bilgiler Talep Edecek

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase, Kanada, Japonya ve Singapur’daki kullanıcılarından ek bilgiler talep edecek.

coinbase kanada japonya ve singapurlu kullanicilarindan ek bilgiler talep edecek

ABD’nin en büyük kripto varlık alım satım platformu Coinbase, Kanada, Japonya ve Singapur’daki kullanıcılarından ek bilgiler talep edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase, yerel düzenlemelere uyumluluk kapsamında Kanada, Japonya ve Singapur’daki bazı müşterilerinden ek bilgiler isteyeceğini duyurdu. Resmi blog gönderisinde yer alan açıklamaya göre, bu ülkelerde yaşayan kullanıcıların kripto varlıkları başka bir finansal kuruma veya kripto platformuna gönderirken ad, adres gibi belirli bilgileri ifşa etmesi gerekecek. Resmi blog yazısında yer alan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

 “Kanada, Singapur veya Japonya’da bulunuyorsanız ve Coinbase dışına dijital varlık gönderiyorsanız, ülkeye bağlı olarak varlıkları gönderdiğiniz cüzdanın türü ve alıcı hakkında bilgi vermeniz gerekebilir.”

Uygulama Japonya ve Singapurlu kullanıcılar için 1 Nisan’dan itibaren; Kanadalı kullanıcılar için ise 4 Nisan’dan itibaren geçerli olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x