Yükleniyor...

Coinbase Pro, O Altcoin’i Yanlışlıkla Listelemiş!

Bugün erken saatlerde XRP'ye ait 4 adet trade çifti (XRP/BTC, XRP/USD, XRP/GBP ve XRP/EUR) Coinbase Pro borsasının mobil uygulamasında göründü.

coinbase pro xrp

Bugün erken saatlerde XRP’ye ait 4 adet trade çifti (XRP/BTC, XRP/USD, XRP/GBP ve XRP/EUR) Coinbase Pro borsasının mobil uygulamasında göründü. Bu haber üzerine XRP’nin fiyatı da yaklaşık %15 oranında artıl gösterdi. Fakat Coinbase, yaşana bu olaya hızlı bir biçimde açıklama getirdi.

Coinbase Pro, yaptıkları açıklamada kripto para biriminin teknik bir hata sebebiyle uygulama üzerinde geçici olarak göründüğünü fakat trade yapmanın mümkünatı olmadığını dile getirdi.

XRP, bu açıklamanın ardından tekrar düşüşe geçti. Ripple’ın token’ı, yazının yazıldığı sırada son 1 saat içerisinde %3 oranında değer kaybı yaşayarak 1.10 dolardan işlem görüyordu.

Bilindiği üzere Coinbase, SEC davası nedeniyle 19 Ocak’ta XRP trade’ini askıya almıştı. Ek olarak önceki gün sizlere haberini sunduğumuz gibi SEC’in Coinbase’i dava ile tehdit etmesinin ardından kripto para topluluğu, borsanın XRP’yi yeniden listeleyerek dayanışma göstermesi gerektiğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner