Yükleniyor...

Coinbase Signature Bank’in Signet’ine Desteğini Durduruyor

Coinbase'in ödeme ağ sağlayıcısı olarak çalıştığı Signet'e olan desteğinin durdurulacağı açıklandı.

signature bank

Coinbase’in ödeme ağ sağlayıcısı olarak çalıştığı Signet’e olan desteğinin durdurulacağı açıklandı.

ABD merkezli kripto borsasının başka bir ödeme ağı sağlayıcısı aradığı ve Signature ile ilgili durumun sonucunu beklediği bildirildi.

Coinbase Signet Desteğinin Sonlanmasının Ardından Yeni Ödeme Ağ Sağlayıcısı Arayışına Girdi

New York düzenleyicilerinin “kripto dostu” Signature Bank‘i kapatmasından bir haftadan fazla bir süre sonra, Coinbase’in kurumun Signet ödeme platformuna verdiği desteği durdurduğu bildirildi.

The Wall Street Journal’ın 20 Mart tarihli bir raporuna göre, Coinbase kullanıcıları bir sonraki duyuruya kadar Signet’i bankacılık saatleri dışında para göndermek için kullanamayacaklar. Kripto borsasının başka bir ödeme ağı sağlayıcısı aradığı ve Signature ile ilgili durumun sonucunu beklediği bildirildi.

coinbase 1

Kripto dostu banka, Silvergate Bank‘in 8 Mart’ta ve Silicon Valley Bank’ın 10 Mart’taki başarısızlığının ardından etkilenen üçüncü banka oldu. Raporlar, Signature’ın 12 Mart’ta kapatıldığı sırada ödeme gücü ile ilgili herhangi bir sorunu olmadığını ileri sürdü.

ABD Federal Deposit Insurance Corporation, bankanın mevduatlarının v New York Community Bancorp’un Flagstar Bankası’na satılacağını duyurdu. Hükümet şirketi, bir dijital bankacılık hesabıyla “doğrudan müşterilere” kripto mevduat sağlamayı planladığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner