Yükleniyor...
Sponsored

Coinbase, Singapur’un Kripto Düzenlemelerini Eleştirdi

Coinbase kurucu ortağı ve CEO'su, Singapur'un kripto ticaretine sıcak bakmadığını söyledi.

Coinbase Singapurun Kripto Duzenlemelerini Elestirdi

Coinbase kurucu ortağı ve CEO’su, Singapur’un kripto ticaretine sıcak bakmadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapur, birçok perakende yatırımcının birikimlerinin büyük bir kısmını kaybetmesinden sonra kripto para birimlerinin oldukça spekülatif ve değişken olduğu konusunda defalarca uyardı. Ayrıca halka açık alanlarda ve sosyal medyada kripto reklamcılığını yasakladı. Coinbase CEO’suna göre bu durum da Singapur’un hedeflerine engel oluyor.

MAS, Coinbase’in Eleştirilerini Yanıtladı

ABD merkezli kripto şirketi Coinbase’in kurucu ortağı ve CEO’su Brian Armstrong, Singapur’un ileriye dönük bir düzenleyici olmak istediğini, ancak kripto ticaretine sıcak bakmadığını söyledi.

Armstrong, Singapur FinTech Festivali 2022’de, Singapur’un bir web3 merkezi olmak istediğini, buna rağmen kripto paralara sıcak bakmadığını belirtti. Bu iki durumun kafa karıştırıcı olduğunu söyleyen Armstrong, “Singapur’un perakende ticareti ve kendi kendine barındırılan cüzdanları kucakladığını görmek istiyorum” dedi.

coinbase ethereum

Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) Baş FinTech Yetkilisi Sopnendu Mohanty, Armstrong’a cevaben, yatırımcıların hangi risklere maruz kaldıklarını anlamadıklarını söyledi. Bu nedenle, web3’ün gelecek olduğuna inanan Singapur’un kripto para konusundaki tutumunu doğru yol olarak nitelendirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x