Yükleniyor...

DOGE Uzun Vadeli Fiyat Tahmini

Dogecoin'de (DOGE) Elon Musk'ın Twitter'ı almasının ardından yükseliş yaşandı.

DOGEnin Kurucusu Neden Yukselecegini Acikladi

Dogecoin’de (DOGE) Elon Musk’ın Twitter’ı almasının ardından yükseliş yaşandı. Elon Musk’ın Twitter’ı almasının tamamlanmasının ardından topluluk tarafından sevilen memecoin yükseliş kaydetti.

Bu yazımızda DOGE’nin 2031’e kadar hangi seviyelere gelebileceğini değerlendireceğiz. DOGE’nin gelebileceği seviyeler neler? DOGE nereye kadar yükselecek? Bu yazımızda beraber soruların cevabını bulalım.

Dogecoin (DOGE) Analizi

Dogecoin (DOGE), popüler “Doge” internet meme’i üzerine çıkarılan bir token’dır. Dogecoin logosunda ise bir Shiba Inu köpeği yer alıyor. Açık kaynak kripto para birimi,  Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu ve Aralık 2013’te Litecoin’den çatallandı.

Elon Musk’a “Dogefather” denildi. Topluluk arasında en popüler beşinci ripto para birimi haline geldi. Elon yakın zamanda yaptığı bir açıklamada Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’da kişisel yatırımları olduğunu açıkladı.

dogg

Dogecoin’in fiyatını yönlendiren önemli bir faktör, kripto para yatırımcıları tarafından artan şekilde benimsenmesidir. Kripto paranın kullanıcı tabanı son aylarda arttı ve birkaç büyük şirket artık ödeme yöntemi olarak Dogecoin’i kabul ettiğini açıkladı. Bu artan benimseme, uzun vadede DOGE’nin fiyatını artırmaya devam edebilir.

Kısa vadede, piyasa yaklaşan Fed toplantısı ve yatırımcılar tarafından artan benimseme gibi haberlere tepki verdiğinden Dogecoin’in fiyatı bir miktar oynaklık yaşaybilir. Bununla birlikte, benimsenmeye devam edilmesi ve güçlü bir topluluk, DOGE’nin fiyatını uzun vadede daha da yukarı taşıyabilir.

Dogecoin (DOGE) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Cryptopolitan’ın yaptığı analiz ve değerlendirmelere göre DOGE’nin önümüzdeki yıllarda ulaşabileceği fiyat seviyeleri.

doge tahmin

Analiz DOGE’nin 2022’de 0,14 ile 0,15 dolar arasında olacağını tahmin ediyor. 2023’te ise 0,2 ile 0,24 dolar aralığı, 2024’te ise 0,3 ile 0,35 dolar aralığı, 2025’teyse 0,45 0,52 dolar aralığı ön görülüyor. Aşağıdaki grafikten de incelenebileceği gibi analiz DOGE’nin 2027’de bir doların üzerine çıkabileceğini ön görüyor.

doge fiyat

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner