Yükleniyor...

Coinbase ve MicroStrategy Hisseleri Yükselişte!

ABD enflasyon verilerinin olumlu gelmesi ve Bitcoin (BTC) yükselişi, Coinbase ve MicroStrategy hisselerini de canlandırdı.

Coinbase ve MicroStrategy Hisseleri Yukseliste

ABD enflasyon verilerinin olumlu gelmesi ve Bitcoin (BTC) yükselişi, Coinbase ve MicroStrategy hisselerini de canlandırdı.

Küresel ekonomide yaşanan ve yatırım piyasalarına yansıyan sancılı süreçlerin etkisi geçmeye başladı. ABD, enflasyon verilerinde olumlu sinyaller verdi. Uzmanların, Fed kararlarının faiz oranlarını artırmaya yönelik olacağını söylemesine rağmen piyasalar canlandı. Kripto para borsası Coinbase ve teknoloji şirketi MicroStrategy, hisse senetlerinin önemli ölçüde yükselmesiyle ön plana çıktılar. 2023 yılının başından bu yana tüm piyasalarda yükseliş hareketleri gözlemleniyor.

Coinbase ve MicroStrategy Hisseleri Yeni Yılda Uçuşa Geçti

Kripto para borsası Coinbase ve teknoloji şirketi MicroStrategy, yüzde 50‘nin üzerinde bir hisse değer kazanımı yaşadılar. Coinbase‘in hisse fiyatı, tüm zamanların en düşük seviyesinden bu yana yüzde 69‘luk bir artış gösterdi. Ayrıca, diğer kripto hisse senetleri de yükseliş yaşadı.

Coinbase hisse fiyatı 6 Ocak‘ta 31.95 dolara kadar geriledi. Hisse fiyatı, 17 Ocak tarihinde 54.14 dolara kadar bir yükseliş yaşadı. Zorlu bir 2022 yılını geride bırakan kripto para borsası, son haftalarda artan hisse senedi fiyatıyla rahatladı.

Coinbase hisse senedi fiyatı

MicroStrategy ve dijital ödeme şirketi Block Inc. gibi kripto ile ilgili diğer şirketler de yeni yılda önemli hisse değer kazanımı yaşadı.

MicroStrategy‘nin hisse fiyatı, 29 Aralık‘ta 135 dolar seviyelerinde hareket etti. Son zamanlardaki yükseliş trendine katılan şirket, 236 dolarlık bir hisse fiyatına ulaşmayı başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner