Yükleniyor...

Coinbase Wallet, OpenSea ve Rarible’daki Tekliflerin Görüntülenmesine Olanak Tanıyacak

Coinbase, OpenSea ve Rarible'daki tekliflerin Coinbase Wallet üzerinde görüntülenmesine olanak tanıyan bir güncelleme yayınladı.

coinbase wallet

Coinbase, OpenSea ve Rarible’daki tekliflerin Coinbase Wallet üzerinde görüntülenmesine olanak tanıyan bir güncelleme yayınladı.

OpenSea ve Rarible üzerinde yer alan teklifler, artık Coinbase Wallet üzerinde görüntülenebilecek.

Coinbase Wallet tarafından yapılan duyuruya göre NFT ticaretini daha sorunsuz ve kullanıcı dostu hale getirme maksadıyla yeni bir güncelleme yayınlandı.

Coinbase Wallet artık, Web3’teki en büyük NFT pazaryeri olan OpenSea ve rakibi Rarible’daki tekliflerin görüntülenmesine izin veriyor.

Bugünden itibaren NFT üreticileri ve komisyoncuları, Google Chrome tarayıcısından çıkmadan, NFT siparişlerini kontrol etme fırsatına erişecek.

Ek olarak Coinbase Wallet üzerinden bu teklifler üzerinde kabul etme veya reddetme işlemleri yapılabilecek.

Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) blokzincirleri ile entegre olan OpenSea, en büyük NFT pazaryeri olma özelliğine sahip. Platformda günlük ortalama 25.000 ila 30.000 arasında sipariş işlenmekte.

Rarible ise Ethereum, Tezos (XTZ) ve Flow (FLOW) blokzincirlerinde yer alan yenilikçi bir NFT pazaryeridir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner