Yükleniyor...

Coinbase Wallet, Solana (SOL) Desteği Ekledi

Kripto para borsası Coinbase'in tarayıcı cüzdanı Coinbase Wallet, desteklenen blockchain'ler listesine Solana'yı ekledi.

Kripto para borsası Coinbase’in tarayıcı cüzdanı Coinbase Wallet, desteklenen blockchain’ler listesine Solana’yı ekledi.

Coinbase Wallet kullanıcıları, artık uzantıyı kullanarak Solana ve Solana tabanlı tokenlerı yönetebilir.

Coinbase Wallet’ta halihazırda Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX) ve BNB Chain desteği yer alıyor. Coinbase, Solana desteği de ekleyerek kendisini diğer Solana cüzdanları Phantom ve Solflare’ye rakip olarak konumlandırdı.

Coinbase artık SOL ve SPL tokenları için destek sunarken, henüz kullanıcıların Solana NFT’lerini doğrudan cüzdan içinde yönetmesine izin vermiyor. Ek olarak şu anda yalnızca tarayıcı uzantısında bu desteğin var olduğunu hatırlatmakta fayda var. Coinbase Wallet’ın mobil uygulamasında şu anda bu destek aktif değil.

Coinbase yöneticisi Adam Zadikoff yaptığı açıklamada “Önümüzdeki aylarda, Solana NFT’leri için destek ve Solana ekosisteminin sunduğu her şeyle etkileşim kurmak için cüzdanınızı Solana dapp’lerine bağlayabilmeniz için destek ekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner