Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Coinbase Yeni Uygulamalarını Faaliyete Geçirdi

Coinbase Yeni Uygulamalarını Faaliyete Geçirdi

ABONE OL:google-news

Coinbase borsası pazar payını genişletmek için yeni uygulamalarını faaliyete geçiriyor. Coinbase Bundles adı verilen güncelleme de, Coinbase üzerinden satın alınabilen beş kripto para artık paket halinde kullanıcılara sunulabilecek. Paketin içerisinde ki coinler ise; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ethereum Classic.

25 dolarlık ödeme yapılması durumunda bu paket satın alınabiliyor. Kullanıcılar bu pakete şaşırsa da aslında amaçlanan şey çok farklı. ABD, Avrupa ve İngiltere pazarında satışa sunulacak bu paket ile birlikte yeni müşterilerin pazara çekilmesi hedefleniyor. Paket için maksimum satın alma limiti ise belirlenmedi.

Coinbase müşterisi bu paketi satın aldığında cüzdanında saklayabileceği gibi bu paketi satışa da sunabiliyor.

Dijital varlık platformu, başka bir uygulaması olan Coinbase Learn adı verilen programda ise kripto para alanında yatırımcıları eğitmeyi hedefliyor. En iyi 50 dijital para birimini içerek olan bu eğitim programını birçok kullanıcı uzun süredir beklemekteydi.

Coinbase Tüketici Topluluğu Genel Müdürü Dan Romero yaptığı açıklamada: “Bu paket ile birlikte diğer borsalarda olmayan bir uygulamayı faaliyete geçirdik. Bu paketin şimdi ki fiyatı 25 dolar olsa da ilerleyen günlerde fiyatında değişiklik olabilir. Yine kripto para alanında vereceğimiz eğitim programı ise sıfırdan başlayan bir yatırımcının ihtiyacı olan tüm bilgileri içermekte. Bu uygulamalar ile var olan müşteriden ziyade yeni müşterileri pazara çekmeyi umuyoruz.”

Müşteriler bu paketi almaları durumunda tarihsel ticari verileri, mevcut piyasa durumunu ve kripto paraları tanıma fırsatı bulacak.

Birçok alanda bir ilke imza atan firma yeni uygulamaları ile birlikte geleneksel paralarda yatırım yapan kişileri pazara çekmeyi hedefliyor. Firma uzun süre önce müşterilerden gelen soruları toplamıştı. Bu verileri de eğitim paketinin içerisinde sık sorulan sorular adı altında cevaplamayı düşünüyor.

Coinbase geçtiğimiz günlerce Ethereum Classic için satın alma limitlerini 25.000 dolara çıkarmıştı. Satış noktasında ise limitler kaldırılmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Avatar
Doğukan Kozbahttps://www.coinkolik.com
Bilgisayar teknolojilerini yakından takip eden ve kripto paralar hakkında araştırmalar yapan birisiyim. İngilizce İşletme bölümü mezunuyum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar