Yükleniyor...

CoinCDX, DeFi Mobil Uygulaması Çıkarttı

Hindistan'da CoinDCX Pro içinde ve küresel olarak bağımsız bir DeFi uygulaması olarak Okto'yu piyasaya sürdü.

CoinCDX DeFi Mobil Uygulamasi Cikartti

Hindistan’da CoinDCX Pro içinde ve küresel olarak bağımsız bir DeFi uygulaması olarak Okto’yu piyasaya sürdü.

Kurucu ortak Neeraj Khandelwal, verdiği demeçte, Hindistan kripto borsası CoinDCX, kripto tüketicilerinin DeFi’ye geçişini kolaylaştırmayı amaçlayan merkeziyetsiz finans mobil uygulaması olan Okto’yu piyasaya sürdüğünü söyledi.

CoinCDX: Kriptonun Başarısı için DeFi ve Web3’e Geçiş Şart

Aylar boyunca 50 kişilik bir ekip tarafından oluşturulan tamamen yerel bir mobil uygulama olarak CoinDCX, Okto‘nun kullanıcılara 100’den fazla protokole ve 20’den fazla zincire erişim sağlamasını ve aynı zamanda “kullanıcıların riskler hakkında bilinçli kararlar vermesine” yardımcı olmasını umuyor.

CoinDCX kurucu ortağı Neeraj Khandelwal CoinDCX Pro’da hizmet verecek Okto’yu piyasayı sürmelerinin ardından şunları dedi:

“Kriptoların başarılı olması için Hindistan’da tüketicilerin Web3 ve DeFi kurulumuna geçmesi gerekecek ve şu anda DeFi’ye erişmek çok karmaşık”

Ayrıca Khandelwal sözlerine ekledi:

“Öncelikle seed phrases ve özel anahtarlarla uğraşmanız gerekiyor. Kriptoya ilgisi olmayan biri için bunu anlamak çok zor. Onu güvende tutmak ise başka bir kabus. Sıradan biri için varlıkları bir zincirden diğerine taşımak çok karmaşık ve bu bir risk.”

Okto, kullanıcıların “DeFi’de güvenli bir şekilde gezinmelerine ve yerleşik cüzdanıyla zincirlerdeki birden fazla DEX’ten binlerce tokene erişmelerine” ve “DeFi’deki en iyi likidite havuzlarına erişim ile getirilerini her zaman, her yerde değiştirmelerine” yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner