Yükleniyor...

CoinFLEX, Yeniden Yapılanma Adımları Atıyor

Şeyşeller merkezli kripto borsası CoinFLEX, resmi bir yeniden yapılandırma önerisini ve şirketin ileriye dönük atacağı adımları açıkladı.

CoinFLEX Yeniden Yapilanma Adimlari Atiyor

Şeyşeller merkezli kripto borsası CoinFLEX, resmi bir yeniden yapılandırma önerisini ve şirketin ileriye dönük atacağı adımları açıkladı.

Kripto sektöründe yaşanan düşüşün ardından firmalar stratejilerini yeniliyor. CoinFLEX, Haziran ayında para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurmuştu. Ardından, yeniden yapılandırma çalışmalarına başlayan şirket, izleyeceği yeni yolun ne olacağını söyledi.

CoinFLEX, Yeniden Yapılandırma Adımlarını Açıkladı

CoinFLEX, yaptığı açıklamada öz sermayesinin yüzde 65’ini alacaklılara, yüzde 15’ini ekibe devredeceğini ve B Serisi yatırımcıların da hissedar olarak kalacağını belirtti.

Şirketin yayınladığı ön sözleşmede belirtilen alacaklılar, şirketin yüzde 65’ine sahip olacak. CoinFLEX ekibine, zaman içinde bir çalışan hisse opsiyon programına (ESOP) hak kazanmak için kalan şirket hisselerinin yüzde 15’i tahsis edilecek. B Serisi yatırımcılar ise yeniden yapılandırılan şirkette hissedar olmaya devam edecek.

CoinFLEX Yeniden Yapilanma Adimlari Atiyor 1

CoinFLEX, teklifin aynı zamanda BCH ittifakı ile ittifakın SmartBCH Köprüsünün sorumluluğunu üstlendiği bir anlaşma içerdiğini söyledi. Onaylanması halinde CoinFLEX, devralmanın, SmartBCH ağındaki BCH’nin SmartBCH Alliance aracılığıyla BCH için 1:1 oranında kullanılabilir olacağı anlamına geleceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner