Yükleniyor...

Coingecko Verilerine Göre En Çok Ziyaret Edilen Projeler

Son zamanlarda kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilik ile beraber CoinGecko verilerine göre en çok ziyaret edilen kripto varlık projeleri arasında, Gala Games (GALA), Fantom (FTM), Polkadot (DOT), Spell Token (SPELL)ve Avalanche (AVAX) var.

Son zamanlarda kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilik ile beraber CoinGecko verilerine göre en çok ziyaret edilen kripto varlık projeleri arasında, Gala Games (GALA), Fantom (FTM), Polkadot (DOT), Spell Token (SPELL)ve Avalanche (AVAX) var.

Kripto varlık piyasasının inişli çıkışlı yapısı CoinGecko verilerine de yansıdı. En çok ziyaret alan altcoinlerden bazıları şu şekilde;

  • Gala Games (GALA)
  • Fantom (FTM)
  • Polkadot (DOT)
  • Spell Token (SPELL)
  • Avalanche (AVAX)

Gala Games (GALA): Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar. CoinGecko verilerine göre, en çok ziyaret edilenler arasında ilk sırada yer alan Gala Games, 7 günde %122.2 oranında yükselişe geçti. Yazının yazıldığı sırada 0,106063 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değeri 801.312.304 dolar olan Gala Games’in dolaşım arzı 7.542.496.572’dir.

Fantom (FTM): aBFT olarak adlandırılan ilkeleri kullanarak DAG tabanlı dağıtık bir defter konsensüsü ile çalışan ve akıllı sözleşmeler için güvenli bir sanal makine sunan bir blok zincir platformudur. Fantom (FTM), DAG olarak adlandırılan ana sistemi ile Lachesis protokolü kullanılarak akıllı sözleşmelere yeni bir boyut kazandırmayı amaçlamaktadır. CoinGecko verilerine göre 24 saat içerisinde %4.1 oranında düşüşte olan FTM coin, 1,17 dolardan işlem gördü. Fantom’un piyasa değeri 2.980.671.231 dolar ve dolaşım arzı 2.541.152.731’dir.

Polkadot (DOT): Kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden blockchain platformlarını çalıştırmak için oluşturulan bir yazılım olan Polkadot. Kriptopara ve DeFi ekosistemini büyütmeyi amaçlar. Birçok blockchain platformunun aksine Polkadot, iki farklı blockchain platformu kullanılarak çalıştırılabilir. Relay chain olarak bilinen ana ağ ve işlemlerin kalıcı olarak kaydedildiği ve kullanıcıların oluşturduğu ağları içeren parachainlerden oluşur. Polkadot CoinGecko verilerine göre en çok ziyaret edilen projeler arasında yer aldı. Polkadot, 24 saatte %1,1 oranında düşüş kaydederek 29,46 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner