Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-11 Ocak 2022

CoinGecko verilerine göre 11 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Rich Quack (QUACK), LooksRare (LOOKS), Hector DAO (HEC), Wonderland (TIME) ve Utrust (UTK) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 11 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Rich Quack (QUACK), LooksRare (LOOKS), Hector DAO (HEC), Wonderland (TIME) ve Utrust (UTK) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Rich Quack (QUACK)
  • LooksRare (LOOKS)
  • Hector DAO (HEC)
  • Wonderland (TIME)
  • Utrust (UTK)

Rich Quack (QUACK): Rich Quack, sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir. Sahiplerin, ücretlerin teslim edilmesini beklemeleri veya bahis yapmaları gerekmez. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen sahibinin bakiyesine yansıtılır. CoinGecko verilerine göre Rich Quack son 24 saat içerisinde %2.4 oranında yükselişe geçti. 0,000000002237 dolardan işlem gören Rich Quack, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

LooksRare (LOOKS): LOOKS, yatırımcıları ve içerik oluşturucuları aktif olarak ödüllendiren topluluk odaklı NFT pazarı olan LookRare’e güç veren tokendir. LookRare’in platform alım satım ücretlerinin %100’ü, LOOKS token stakerları tarafından kazanılır: ücretleri çoğunlukla tek bir varlığı ödüllendiren önceki nesil NFT pazarlarına doğrudan yanıt olarak oluşturulan bir ödül modeli. Kullanıcılar LookRare’de NFT ticareti yaparak, LOOKS’u stake ederek LOOKS token kazanırlar. CoinGecko verilerine göre LooksRare son 24 saat içerisinde %60 oranında yükselişe geçti. 2,80 dolardan işlem gören LooksRare, en çok arananlar arasında yer aldı.

Hector DAO (HEC): Hector DAO, USDT ve USDC gibi merkezileştirilmiş olanları kullanmak yerine algoritmik merkeziyetsiz sabit paraları tanıtacağını ifade ediyor. HECTOR, Fantom ağı üzerine kurulmuş bir OHM çatalıdır ve bu da Fantom’un sunduğu hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlikten faydalanmasını sağlar. CoinGecko verilerine göre Hector DAO, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %16.6 oranında yükselişe geçerek 78,97 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner