Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 17 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre 17 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Star Atlas (ATLAS), DIA (DIA), UFO Gaming (UFO), Binance Coin (BNB) ve JOE (JOE) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre 17 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Star Atlas (ATLAS), DIA (DIA), UFO Gaming (UFO), Binance Coin (BNB) ve JOE (JOE) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Star Atlas (ATLAS)
  • DIA (DIA)
  • UFO Gaming (UFO)
  • Binance Coin (BNB)
  • JOE (JOE)

Star Atlas (ATLAS): Solana blok zinciri tarafından desteklenen, yeni nesil bir metaverse oyunu olan Star Atlas, Blockchain ortamında AAA oyun deneyimi sunmayı vaat eden bir projedir. ATLAS, ikincil bir piyasada alınıp satılabilir ve oyunculara merkezi olmayan bir dünyada benzersiz gerçek yaşam deneyimleri sunar. CoinGecko verilerime göre Star Atlas, son 24 saat içerisinde %10.6 oranında düşüşte. 0,111329 dolardan işlem gören Star Atlas en çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer aldı.

DIA (DIA): DIA (Decentralised Information Asset) platformunun kendi kripto para birimi DIA bir yönetim tokenidir. Finansal kurumlara herhangi bir piyasa ve varlık türü için değişmez ve doğrulanmış tek bir finansal piyasa verisi kaynağı sağlayan DIA, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %4.2 oranında düşerek 1,23 dolardan işlem görerek en çok aranan altcoinler arasında yer aldı.

UFO Gaming (UFO): Farklı gezegenleri ve bu gezegenler arası teması hedef alan UFO Gaming projesinde insanların oyun içerisinde bir araya gelmesi ve sanal bir topluluğun oluşturulabilmesi üzerine çalışılmaktadır. Oyun içerisinde kullanıcılar NFT ürünlerini satın alabilir veya farklı ticaretler gerçekleştirebilirler. CoinGecko verilerine göre UFO Gaming son 24 saat içerisinde %13.9 oranında düşüşe geçerek 0,00002636 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner