Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 24 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre 24 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Enecuum (ENQ), Hector DAO (HEC), vEmpire DDAO (VEMP), bZx Protocol (BZRX) ve Spell Token (SPELL) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre 24 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Enecuum (ENQ), Hector DAO (HEC), vEmpire DDAO (VEMP), bZx Protocol (BZRX) ve Spell Token (SPELL) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Enecuum (ENQ)
  • Hector DAO (HEC)
  • vEmpire DDAO (VEMP)
  • bZx Protocol (BZRX)
  • Spell Token (SPELL)

Enecuum (ENQ): Merkeziyetsiz Web 3.0 uygulamaları (App) için tasarlanmış bir mobil blockchain protokolü olan Enecuum, milyonlarca akıllı telefonu ve diğer cihazları tek bir ağda (network) birleştiren dünyanın ilk blockchain’i olmayı hedefliyor. En çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer alan Enecuum, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %38.2 oranında yükselişe geçerek 0,099299 dolardan işlem gördü.

Hector DAO (HEC): Hector DAO, USDT ve USDC gibi merkezileştirilmiş olanları kullanmak yerine algoritmik merkeziyetsiz sabit paraları tanıtacağını ifade ediyor. HECTOR, Fantom ağı üzerine kurulmuş bir OHM çatalıdır ve bu da Fantom’un sunduğu hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlikten faydalanmasını sağlar. CoinGecko verilerine göre Hector DAO, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %20.2 oranında yükselişe geçerek 88,20 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

vEmpire DDAO (VEMP): vEmpire DDAO, Metaverse Token’larının DeFi-Esque stake edilmesini sunuyor, bu stake havuzları vEmpire’ın emisyon programı tarafından teşvik ediliyor. En çok aranan altcoinler arasında yer alan vEmpire DDAO, CoinGecko verilerine göre, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %6 oranında yükselişe geçerek 0,292992 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner