CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-3 Ocak 2022 • Coinkolik
Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-3 Ocak 2022

CoinGecko verilerine göre 3 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Utrust (UTK), Civilization (CIV), Hector DAO (HEC), Fantom (FTM) ve DeFi Kingdoms (JEWEL) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 3 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Utrust (UTK), Civilization (CIV), Hector DAO (HEC), Fantom (FTM) ve DeFi Kingdoms (JEWEL) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Utrust (UTK)
  • Civilization (CIV)
  • Hector DAO (HEC)
  • Fantom (FTM)
  • DeFi Kingdoms (JEWEL)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Utrust (UTK): UTK, ödeme aracı olarak kripto para biriminin düşük kullanılabilirliğiyle sonuçlanan sorunlara, özellikle de ödeme platformlarının gelişmemiş işlem güvenliğine ve nispeten yüksek ücretlere bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. En çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer alan Utrust, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %6.5 oranında yükselişe geçerek 0,388010 dolardan işlem gördü.

Civilization (CIV): Civilization, en temel anlamda merkezi olmayan borsalar (DEX) için bahis platformu inşa eden bir kripto para projesidir. Merkezi olmayan kripto ekosistemindeki dalgalanmalara rağmen görülen büyüme ortamında ortaya çıkan Civilization platformu, kripto para alanında yatırım fırsatları üzerinde ticaret yapılmasını sağlayan bir platformdur. CoinGecko verilerine göre Civilization, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %0.2 oranında düşüşe geçerek 0,127269 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Hector DAO (HEC): Hector DAO, USDT ve USDC gibi merkezileştirilmiş olanları kullanmak yerine algoritmik merkeziyetsiz sabit paraları tanıtacağını ifade ediyor. HECTOR, Fantom ağı üzerine kurulmuş bir OHM çatalıdır ve bu da Fantom’un sunduğu hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlikten faydalanmasını sağlar. CoinGecko verilerine göre Hector DAO, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %6.5 oranında düşüşe geçerek 60,02 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x