Dogecoin Rakibi Shiba Inu (SHIB), DAO Başlatacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Dogecoin Rakibi Shiba Inu (SHIB), DAO Başlatacak

Popüler meme kripto projesi Shiba Inu (SHIB), kendi merkezi olmayan özerk organizasyonunu (DAO) başlatmaya hazırlanıyor.

shib

Popüler meme kripto projesi Shiba Inu (SHIB), kendi merkezi olmayan özerk organizasyonunu (DAO) başlatmaya hazırlanıyor.

Yeni bir blog gönderisinde Shiba Inu geliştiricileri, SHIB’nin yeni yönetişim protokolü olan DOGGY DAO’yu iki ayrı aşamada yayınlayacaklarını açıkladı. Önümüzdeki günlerde başlaması planlanan ilk aşama, kullanıcıların SHIB’nin merkezi olmayan borsası (DEX) ShibaSwap’a hangi kripto para projelerinin ve trade çiftlerinin dahil edileceğine karar vermeleri için çeşitli hükümler içerecek.

“DAO 1, ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto para projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve BONE ödüllerinin (tahsis puanlarının) bunlar arasında nasıl dağıtılacağına karar vermek için topluluğa anında güç sağlamaya odaklanmıştır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BONE, ShibaSwap protokolünün yönetim token’ı. tBONE ise DOGGY DAO içinde oy verme amacıyla kullanılacak.

DAO’nun ikinci aşaması, kullanıcıların değerlendirilmek üzere genel teklifler göndermesine olanak tanıyan bir sistem olacak. Shiba Inu yazının yazıldığı sırada 0.00003407 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x