Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-6 Şubat 2022

CoinGecko verilerine göre 6 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla EverRise (RISE), DeFi Kingdoms (JEWEL), Axie Infinity (AXS), Rich Quack (QUACK) ve Binance Coin (BNB) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 6 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla EverRise (RISE), DeFi Kingdoms (JEWEL), Axie Infinity (AXS), Rich Quack (QUACK) ve Binance Coin (BNB) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • EverRise (RISE)
  • DeFi Kingdoms (JEWEL)
  • Axie Infinity (AXS)
  • Rich Quack (QUACK)
  • Binance Coin (BNB)

EverRise (RISE): EverRise (RISE) Token projesinin birincil hedefi, yatırımcılar için daha fazla geri alım yaparak RISE tokeni kıymetli hale getirmek. İkincil amacı ise Defi projelerinin tüm sorunlarına, EVER çatısı altında uygulamalar yaparak çözüm bulmak. CoinGecko verilerine göre EverRise son 24 saat içerisinde %3.8 oranında yükselişe geçerek 0,00115257 dolardan işlem gören EverRise, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

DeFi Kingdoms (JEWEL): DEX’li bir NFT oyunu olan DeFi Kingdoms, platformu ayrıca likidite havuzu, yardımcı program odaklı nadir NFT pazarı sağlar ve hepsini nostalji sanatı biçiminde sorunsuz bir şekilde ortaya çıkar. Kısaca DeFi Kingdoms, DeFi, PlaytoEarn, likidite havuzu, NFT Marketi piksellerdan oluşan karakterlerle oynana Harmony ağı üzerinde oluşturulmuş bir platformdur. CoinGecko verilerine göre DeFi Kingdoms son 24 saat içerisinde %0.5 oranında yükselişe geçti. 7,95 dolardan işlem gören DeFi Kingdoms, en çok arananlar arasında yer aldı.

Axie Infinity (AXS): Axie Infinity, bireylerin ekosisteme katkılarıyla ve oyun yetenekleri ile ekosisteme katkılarla token kazanabileceği Pokémon’dan ilham alınan bir oyundur. Axie Infinity platformunun tokeni Axie Infinity Shard’dır (AXS). AXS Kasım 2020’de kullanıma sunulan bir ERC-20 tokenidir. CoinGecko verilerine göre AXS son 24 saat içerisinde %16.9 oranında yükselişe geçti. 62,86 dolardan işlem gören AXS, en çok arananlar arasında yer aldı.

Rich Quack (QUACK): Rich Quack, sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen sahibinin bakiyesine yansıtılır. CoinGecko verilerine göre Rich Quack son 24 saat içerisinde %1.3 oranında düşüşe geçti. 0,000000001736 dolardan işlem gören Rich Quack, en çok arananların arasında yer aldı.

Binance Coin (BNB): Binance kripto para değişim borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olarak çıkarılmıştır, fakat daha sonra Binance kendi zincirini kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar yakılarak BEP2 tokenları haline getirilmektedir. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan Binance Coin, yazı yazıldığı sırada %2.2 oranında yükselişe geçerek 415,22 dolardan değer gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner