Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-9 Şubat 2022

CoinGecko verilerine göre 9 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Luna Rush (LUS), Smooth Love Potion (SLP), LooksRare (LOOKS), Gala (GALA) ve Polkacity (POLC) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 9 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Luna Rush (LUS), Smooth Love Potion (SLP), LooksRare (LOOKS), Gala (GALA) ve Polkacity (POLC) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Luna Rush (LUS)
  • Smooth Love Potion (SLP)
  • LooksRare (LOOKS)
  • Gala (GALA)
  • Polkacity (POLC)

Luna Rush (LUS): Luna Rush, C.A.T.S ve MyBrute’den ilham alan, Anime tarzı grafiklere sahip, oyun seviyelerine ve strateji odaklı bir NFT Idle RPG Oyunudur. BSC ağında yer alan Luna Rush oynaması kolay, yatırımı kolay model baz alınarak tasarlanmıştır. CoinGecko verilerine göre Luna Rush, son 24 saat içerisinde %4.4 oranında yükselişe geçerek 4,53 dolardan işlem gören Luna Rush, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Smooth Love Potion (SLP): SLP coin, pek çok coinin bulunduğu Axie Infinity platformunda, herkesin yetenekli oyun ve ekosisteme katkılarla token ödülleri kazanabileceği Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş Pokémon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan evrenidir. CoinGecko verilerine göre Smooth Love Potion son 24 saat içerisinde %24.1 oranında yükselişe geçti. 0,02455666 dolardan işlem gören SLP, en çok arananlar arasında yer aldı.

LooksRare (LOOKS): LooksRare projesi, platforma katılım için yaratıcıları, koleksiyoncuları ve yatırımcıları ödüllendiren merkeziyetsiz, topluluk odaklı ilk NFT pazaryeridir. OpenSea’den farklı olarak LooksRare, blok zinciri teknolojisinin temel ilkesini onurlandıran tamamen merkeziyetsiz bir varlıktır. LooksRare projesinin yerel kripto para birimi LOOKS coindir. CoinGecko verilerine göre LooksRare son 24 saat içerisinde %0.8 oranında düşüşe geçti. 3,45 dolardan işlem gören LooksRare, en çok arananların arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner