Yükleniyor...

Coinkolik’in de Yer Aldığı Binance Feed Türkiye’de!

Web3 alanına odaklanan içerik platformu Binance Feed, Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine açıldı.

binance feed coinkolik

Web3 alanına odaklanan içerik platformu Binance Feed, Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine açıldı.

Binance‘in ekosistem ve topluluk adına oluşturduğu yeni nesil sosyal paylaşım platformu Binance Feed, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de kullanıma açıldı. Web3 odaklı platforma Coinkolik de katıldı.

Kripto endüstrisine ve Web3 alanına yoğunlaşan Binance Feed, kaliteli fikir alışverişine ve güncel trend haberlere odaklanmasıyla dikkat çekti. Platform, kişilerin paylaşımda bulunabileceği ve kendini ifade edebileceği yeni nesil sosyal medya hizmeti sunuyor.

Binance Feed, Türkiye’de Kullanıma Açıldı

Kripto endüstrisinin küresel şirketlerinden Binance, Web3 alanındaki son gelişmelerin ve haber akışlarının paylaşılacağı Binance Feed ile yoğun ilgi gördü.

Uzun süredir global pazarlarda beta ve test çalışmalarını gerçekleştiren Binance Feed, geçtiğimiz günlerde Türkiye ayağını başlattı. Binance tarafından yapılan açıklamada, şu sözlere yer verildi;

“Kullanıcı davranış ve ilgi alanlarına göre Türk içerik üreticilerinin farklı içeriklerini ön plana çıkartan Binance Feed, Türkiye’deki Binance kullanıcıları için Türkçe kullanılacak. Binance Feed kullanımı için kullanıcıların önce uygulamayı güncellemesi gerekecek.”

binance feed coinkolik

Sosyal medya platformu olan Binance Feed, Türkiye ayağında da kullanıcıların ilgisini çekmeye başladı. Kripto endüstrisine, Web3 teknolojisine ve blockchain paylaşımlarına yoğunlaşan platform, Twitter’daki kargaşanın önüne geçmeyi başardı.

Bu sektöre ilgi duyan kullanıcıların haber akışı ve içerik paylaşımlarında bulunabilmesini sağlayan platforma, Coinkolik olarak biz de katıldık.

coinkolik binance feed

Kripto endüstrisine yönelik güncel haber akışlarından ve bilgi paylaşımlarından yararlanmak için, Coinkolik’in Binance Feed kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner