Yükleniyor...

CoinList, Müşteri Güvenliğine Yönelik Adım Attı

Kripto launchpad ve ticaret platformu CoinList, katılımı otomatikleştirmek ve güvenliği artırmak amacıyla LexisNexis ile iş birliği yapıyor.

CoinList Musteri Guvenligine Yonelik Adim Atti

Kripto launchpad ve ticaret platformu CoinList, katılımı otomatikleştirmek ve güvenliği artırmak amacıyla LexisNexis ile iş birliği yapıyor.

Kripto endüstrisindeki açıkların ve sorunların peş peşe gelmesi, birçok kripto kuruluşunu alarma geçirdi. Kripto kuruluşları, kullanıcı deneyimlerini ve güvenliğini artırmak için önlemler almaya başladı. Bu süreçte bir adım da CoinList tarafından atıldı. Launchpad ve ticaret platformu, tüm uyumluluk ve katılım stratejilerini otomatikleştirmek için LexisNexis ile ortaklık kurdu. CoinList, bu ortaklık kapsamında RiskNarrative sistemini platformunda kullanacak.

CoinList, LexisNexis Ortaklığıyla Kullanıcılarına Doğru Adım Attı

Kripto launchpad ve ticaret platformu CoinList, dört milyondan fazla aktif kullanıcıdan oluşan platformuna iyileştirmelerde bulunuyor.

Platform ile LexisNexis arasında yapılan bu ortaklık, birçok çözüm sunacak. Bu çözüm, KYC/KYB kontrolleri, dolandırıcılık tespiti ve AML taraması dahil olmak üzere uyumluluk ve işe alım stratejilerini otomatikleştirmek için gerçekleşecek.

LexisNexis tarafından sunulan RiskNarrative, birçok kuruluş tarafından tercih ediliyor. Bu hizmet, müşterileri kabul etme, dolandırıcılığı tespit etme ve riskleri belirlemek için aktif olarak çalışıyor.

Launchpad platformu, yaptığı bu ortaklık neticesinde uyumluluk ve iyileştirme süreçlerine yönelik bir adım daha atmış oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner