Yükleniyor...

CoinSwitch, Web3 Projelerine Yatırım Yapacak

Hindistan menşeili kripto para borsası CoinSwitch, erken aşamadaki Web3 projelerine yatırım yapmak amacıyla 10 milyon dolarlık fon ayırdıklarını açıkladı.

CoinSwitch Web3 Projelerine Yatirim Yapacak

Hindistan menşeili kripto para borsası CoinSwitch, erken aşamadaki Web3 projelerine yatırım yapmak amacıyla 10 milyon dolarlık fon ayırdıklarını açıkladı.

Bu fona “Web3 Discovery Found” adını veren CoinSwitch, girişimlerin portföy yönetimini üstlenecek. Şirket yaptığı açıklamada, Tiger Global, Ribbit Capital, Coinbase Ventures, Sequoia Capital India, Woodstock Fund ve Elevation Capital ortakları ile projeyi yürüteceklerini aktardı.

Bu girişim, startupların ilerlemesini izleyecek, küratörlüğünü ve yatırım ortaklarıyla beraber fon yönetimini yapacak ve para bulmasını kolaylaştıracak.

CoinSwitch’in kurucusu Ashish Singhal, konuyla alakalı olarak Twitter’da yaptığı açıklamada:

Hindistan’ın, gerçek (dünya) kullanım sorunlarını çözen, erken aşama Web3 girişimlerini tanımlayan ve etkinleştiren platformlara ve fonlara ihtiyacı var.

CoinSwitch Discovery Found, tüm bunların yanı sıra AWS Activate Sağlayıcısı olarak da hizmet sunacak. Fonun erken aşamalarındaki portföy girişimleri, büyümelerini hızlandırmak amacıyla AWS Activate Portfolio’ya başvurabilecek ve AWS kredileri, teknik destek, eğitim ve kaynaklarından yararlanabilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner