Yükleniyor...

CoinW, Kripto Ticaret Hizmetlerini Geliştiriyor

Kripto para borsası olan CoinW, kripto sektörüne yönelik hizmetlerini gelştirmeye başladığını duyurdu.

coinw kripto

Kripto para borsası olan CoinW, kripto sektörüne yönelik hizmetlerini gelştirmeye başladığını duyurdu. CoinW, globak çaptaki kripto yatırımcılarını en iyi seçenek haline gelmek için faaliyetlerini sürdürüyor.

CoinW, 13 ülkede 9 milyondan fazla kullanıcıya etkileşim kurarak, gelişimine devam ediyor.  Platform, günlük 15 milyar USD işlem hacmi ile kripto sektöründeki kilit oyuncu konumunu sağlamlaştırdı. CoinW, spot işlemler, launchpad, vadeli işlemler, finansal ürünler ve araştırma merkezleri dahil olmak üzere geniş bir hizmet alanı sunmaya devam ediyor.

CoinW, vadeli işlemler için 200x’e varan kaldıraç hizmetleri aktif olarak kullanılabiliyor.. Bu özellik, kripto yatırıcımılarının potansiyel kazançlarını artırmalarına ve piyasadaki fırsatlardan yararlanmalarına olanak imkan tanıyor. Ayrıca CoinW, çapraz ve izole marj seçeneklerinin esnek bir şekilde yatırımcılar ile buluşturuyor. Bu esneklik, yatırımcıların özel ihtiyaçlarına ve risk iştahlarına göre marj tercihlerini şekillendirme fırsatı sunuyor. 

Platform, büyüme potansiyeline barındıran, yüksek kaliteli projelerin bir koleksiyonunu sergiliyor. CoinW, RACA gibi projelerle yüzde 30.000’e kadar fiyat artışları yaşanmış, gelecek vaat eden girişimleri desteklemek ve karlı yatırım fırsatları sunmak konusundaki çalışmalarını ortaya koymuştur..

CoinW, 2023’e yönelik stratejisinde, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve hizmet kapasitesini daha da artırmayı hedefliyor. Bununla birlikte, CoinW öne çıkan iki ürünü tanıttı. Bunlar;  Copy Trading ve canlı yayınlanan eğitim seminerleridir.

Copy Trading, kullanıcıların profesyonel yatırımcıları takip etmelerine olanak tanıyan bir sosyal ticaret özelliği hizmeti sağlıyor. Yatırımcıların stratejilerini öğrenen kullanıcılar, akıllı ve etkili işlem kararlarıyla ilgili fırsatlar yakalayabiliyor. Kullanıcılar, başarılı yatırımcıların stratejilerinden öğrenerek alım-satım kabiliyetlerini geliştirebilir ve karlılıklarını üst düzeye çıkarabiliyor.

CoinW, profesyonel yatırımcılar tarafından canlı yayınlanan çevrimiçi eğitim seminerlerini başlattı. Bu eğitimler, yeni kullanıcılare temel bilgiler sağlayıp kripto dünyasında özgüvenle hareket etmelerini hedefliyor.

CoinW ayrıca blokzinciri teknolojisinin tam potansiyelini sunabilmek adına farklı sektörler arası iş birliklerini geliştirmekte kararlı. Spor takımları, NFT ile ilgilenen sanat kuruluşları ve DeFi alanındaki oyun geliştiricileri ile ortaklıklar kurarak blok zinciri teknolojisinin çeşitli endüstrilerde yenilikçi uygulamalarına liderlik etmeyi amaçlıyor.  Bu iş birlikleri, yeni fırsatlar yaratmayı, kripto endüstrisine adapet olup, sektöre teşvik etmeyi ve geleneksel sektörleri dönüştürmeyi hedefliyor.

CoinW, kripto meraklılarını, yatırımcıları ve yeni kullanıcıları birinci sınıf alım-satım platformunu deneyimlemeye ve hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyor. Ayrıca CoinW, Haziran ayında yeni kullanıcılarına özel bir hoş geldin bonusu sunuyor. Bu sınırlı süreli tekliften yararlanmak için şimdi CoinW’ye kaydolarak 500.000 USDT ödül havuzunu paylaşabilir ve iPhone 14 Pro kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Gündem ve ve son gelişmeler hakkında anlık bilgi edinmek için CoinW topluluğuna katılın: https://t.me/CoinWTurkiyeResmi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner