Yükleniyor...

Compound, Hata Nedeniyle cETH İşlemlerini Dondurdu

DeFi protokolü Compound (COMP), fiyat akışlarını yükseltmek için tasarlanan teklifte hata keşfetti ve cETH işlemlerini geçici olarak dondurdu.

Compound Hata Nedeniyle cETH Islemlerini Dondurdu

DeFi protokolü Compound (COMP), fiyat akışlarını yükseltmek için tasarlanan teklifte hata keşfetti ve cETH işlemlerini geçici olarak dondurdu.

Compound, kullanıcıların fonlarının risk altında olmadığını ve bir düzeltme için hazırlanan güncellemenin yedi gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Compound, cETH İşlemlerini 7 Gün İçerisinde Aktif Edecek

Compound, fiyat akışlarını yükseltmek için tasarlanan teklif 117’de bir hata olduğunu farketti ve Compound ETH (cETH) işlemlerini geçici olarak durdurmaya zorladı.

Firmanın Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, sistem, ETH tedarikçileri ve borçlular için işlemlerin geri alınmasına neden olan bir hata içeriyordu.

Ekip, kullanıcılarının paralarının risk altında olmadığını ve fiyat farklılığı nedeniyle arayüzüne şu anda erişilemediğini de sözlerine ekledi.

Mevcut bilgilere göre, hatayı fark edildikten 1 saate yakın bir süre sonra yükseltmeyi geri almak için teklif 119 işleme geçirildi. Yedi günlük bir yönetim sürecinden sonra kabul edilmesi ve aktif olarak uygulanması bekleniyor.

Hatanın Compound’un COMP tokeninin fiyat performansı üzerinde hemen bir etkisi olmadığı görülüyor. Token, son 30 gündür kırmızı bir mum koşusunda. Değeri, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 4 düşüş gösterdi ve 48 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner