Yükleniyor...

Concordium’dan Türkiye’ye Özel 50.000 Dolar Değerinde Airdrop (Sponsorlu)

Mart 2021’de, Concordium kurumsal blockchain ağı, MVP test ağının ve token satışının sonuçlarını paylaşarak ana ağ yol haritasını doğrulamıştı.

concordium airdrop turkiye

Mart 2021’de, Concordium kurumsal blockchain ağı, MVP test ağının ve token satışının sonuçlarını paylaşarak ana ağ yol haritasını doğrulamıştı. Aradan geçen yaklaşık 10 aylık sürenin ardından Concordium’dan bu kez Türkiye’ye özel CCD Airdrop duyurusu geldi. Concordium, Türkiye’ye özel 50.000 dolar değerindeki airdrop’u açıkladı. 

CCD’nin önemli kilometre taşlarını tamamlamaya yaklaştığı şu günlerde, Türkiye’deki kullanıcıları da toplamda 50.000 dolarlık airdrop karşılıyor.

airdrop turkish square

Concordium CCD Airdropunun Detayları

Düzenleyici uyumluluğu desteklemesiyle dikkat çeken Concordium, aynı zamanda düşük ücretlerle de öne çıkan bir blockchain. Ekosistemin yerel token’ı ise CCD. Şimdilerde CCD için Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli bir haber var. 

Concordium, Türkiye’deki hem sadık kullanıcıları hem de yeni kullanıcılar için bir Airdrop duyurusu yaptı. Airdrop’ta kullanıcılara kişi başı 5 dolar değerinde CCD verileceği açıklandı. 

Bunun için yapılması gerekenler şöyle sıralanıyor:

  • Akıllı telefona ya da bilgisayara Concordium Wallet indirmek ve KYC’yi tamamlamak.
  • Telegram grubuna katılmak: https://t.me/concordiumtr 
  • Google formunu doldurmak:

Concordium Hakkında 

İkili konsensüs mekanizmasına sahip Concordium, böylece belirli bir işlemin takip edilen blokta tamamlanmasına olanak sağlıyor. Ekosistem, ilk fikir birliği katmanı olarak Nakamoto tarzı Proof of Stake mekanizmasını benimsiyor. Bu hem düşük enerji tüketimi hem de yüksek güvenlik demek. 

Concordium herkesin katılımına açık bir ağ. Bu yüzden dağıtılmış sistemin güvenilir üçüncü taraflar olmadan çalışabileceği merkeziyetsiz kullanım durumları için uygun.

Concordium, ağ ücretlerinin istikrarlı ve tahmin edilebilir şekilde tasarlandığı konusunda da iddialı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner